Trendikas suitsusilm, mida on võimalik teha igaühel

Trendikas suitsusilm, mida on võimalik teha igaühel

Kuidas teha?

Tõenäoliselt iga naine soovib osata teha šikki suitsusilma ja peaaegu kõikide meelest on see uskumatult raske. Selles artiklis püüame lükata ümber selle müüdi. Ilu tööstus ei seisa paigal ja üritab meid rõõmustada uudistoodetega, mis teeksid meigi pealekandmise veelgi lihtsamaks. Suitsusilma meigitehnika puhul tulevad meile appi kreemjad lauvärvid, millest mõned võivad olla lau peal isegi täitsa iseseisvalt, see tähendab, et fikseerimine kuivade puudriste lauvärvidega pole vajalik.

• Kõigepealt valmistame ette baasi silmameigi tegemiseks. Tervele liikuvale laule kanname korrektori ja kinnitame selle läbipaistva matistava puudriga.

• Teine samm – lauvärvi hajutamine silma koopasse. Vali oma naha toonist paar tooni tumedamat (pruunikat) lauvärvi ja hajutuspintsliga kanna lauvärv koopajoonde väga kergete tõmmetega, et lisada silmale ruumilisust.

• Kolmas samm – kreemjas lauvärv. Tervele liikuvale laule kanname kreemjat lauvärvi.Värvitooni võib valida vastavalt soovile/tujule ning hajutame seda sõrme otsaga. Kreemjat lauvärvi võib hajutada ka sünteetilise pintsliga, kuid peab mainima, et mõne kreemja tekstuuri puhul on ikkagi parem just sõrmeotstega hajutamine.

• Neljas samm – kinnitada kreemjas lauvärv kuiva, puudrise lauvärviga intensiivsuse ja kauapüsivuse tagamiseks. Kui kasutate kreemjat lauvärvi, mis ei vaja kinnitamist ja see püsib terve päeva, siis võib selle sammu jätta vahele.

• Viies samm – intensiivsuse lisamiseks võib kanda kreemjat lauvärvi ka alumisele laule (1/3 või 2/3) alustades välisnurgast ja seejärel kinnitada kreemi ka puudrise lauvärviga.

• Kuues samm – ripsme juurtevaheline kontuur. Tegelikult see samm võib olla ka eespool, aga kui täita ripsmetevaheline kontuur just viimasena, siis saavutate intensiivsema ja puhtama tulemuse. Selleks kasutage musta silmapliiatsit ripsmete vahel ja hajutage sünteetilise pintsliga õrnalt pehmeks. Eriti intensiivse tulemuse saavutamiseks võib ka musta pliiatsit kasutada silma limaskestal.

• Seitmes ja viimane samm – värvime ripsmed. Selle silmameigitehnika puhul peavad ripsmed olema kõige tumedamad ja kõik mis on nendest üleval pool peab muutuma järjest heledamaks. Selles ongi suitsusilma põhimõte – pehme ja hajusa varju loomine ripsmetest ülespoole.

Kasutatud toodete nimekiri:
Jumestuspõhi – jane iredale purepressed base (toon Golden Glow)
Lauvärv silma koopasse – jane iredale mono purepressed eyeshadow (toon Cappuccino)
Kreemjas lauvärv – jane iredale Eye Gloss (toon Champagne Silk)
Lauvärv kinnitamiseks – jane iredale trio purepressed eyeshadow (toon Sundown)
Silmapliiats  - MUFE Khol silmapliiats (toon Black)
Ripsmetušš – Santhilea Magnetic Lash

Trendikas suitsusilm, mida on võimalik teha igaühel
Trendikas suitsusilm, mida on võimalik teha igaühel
Trendikas suitsusilm, mida on võimalik teha igaühel

  Tekst:glowmakeup.ee/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta | Fotod: istock

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ILU | MOOD

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.