ilu-0001.png
Image
logo.png

Maitsekalt renoveeritud ja sisustatud, stiilne 2-toaline katusekorter, kust leiab eest huvitava projektiga magamistoa ja elutoa koos avatud köögiga. Kööki lastud

...

Täiuslikult renoveeritud köök inspireeritud Lõuna-Prantsusmaast. Köögimööbel on spetsiaalselt projekteeritud ja ehitatud Rootsi firma Taras Hallgren & Son AB

...
Image
300.png
kk-logo.png

Läbikäidava lahendusega 49-ruudune pisike korter, kuhu osavalt ära paigutatud magamisosa

Suur ja avar kroomitud detailidega, modernnse mööbliga elutuba, mille kõrgetest akendest voolab sisse suurel hulgal loodusliku valgust. Põrandat katmas suur

...

Skandinaavia koos boheemia stiiliga. Läbimõeldud detailid ja hästi planeeritud sisekujundus- sellesse on raske mitte armuda. Kuidas luua harmoonia kahe täiesti

...

Korter, mille juurde kuuluvad ajastule väärikad suured avarad aknad ja kõrged laed

Väiksema kodu kujundamine pole alati nii kerge kui tundub. Sinna ei mahu küll palju aga kui soov säilitada õhulisus, siis detailide valik peaks olema läbimõeldud ja

...

Oskuslikult kujundatud interjöör, mille omaniku puudutus detailide ja värvi valikul on märgata kogu korteris.

Teid tervitab suurepärane põhjamaine korter

Korter renoveeriti täielikult 2018. aastal hoolikalt valitud materjalivalikutega. Eksklusiivsed täispuitpõrandad, elutoas ja magamistoas.

Kodu, mida armastaksid kõik

Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega
Image

Põhjamaiselt lihtne ja nooruslik interjöör

Väike, kõigest 36ruutu korter tundub oma heledate toonidega visuaalselt palju suurem. Hästi sobitatud detailid lisavad kujundusele põhjamaist omapära.

Vaiba valimine magamistuppa

Vaip on tekstiilidest ehk kõige tähtsam, kuna liidab mööbli üheks. Vaiba valikul tuleks kõigepealt lähtuda ruumi üldisest interjöörist ja samuti jälgida vaiba sobivust mööbli osas.

Pisike iseloomuga korter, mis kulgeb läbi kahe korruse, pakkudes silmailu efektsete vanade talade, suurte katuseakende ja kõrgete lagede näol.

Maitsekalt renoveeritud ja sisustatud, stiilne 2-toaline katusekorter, kust leiab eest huvitava projektiga magamistoa ja elutoa koos avatud köögiga. Kööki lastud

...

Korterisse sisenedes tervitab väike esikuosa, valgeks värvitud vana puidust põrandaga.

Õrna kevadise puudutusega korter

Suurepärase käekirjaga lummav interjöör, kus enamjaolt neutraalne palett, mis loob rahustava atmosfääri.

Peamine mööblivärv peamiselt heledat tooni, mis aitab omakorda lisada valgust ja heledust kogu elamisele. Läbivaks tooniks must,

10 tubast lille, mis puhastavad sinu eluruumis õhku

Tubases õhus võib leiduda erinevaid toksilisi aineid. Neid leidub värvides (siia alla kuuluvad ka trükivärvid...

Sukeldume põhjamaisesse interjööri

Esmapilgul võib skandinaavia sisekujundus tunduda vägagi lihtne, kuid kõik detailid on omavahel vägagi hoolikalt valitud sobituma.
1001.png

Keraamiliste plaatide paigaldamise juhis

Kontrolli, kas sein (alus) on plaatimiseks sobiv. Kiviseinu (betoon-,tellis-või plokkidest seinad) ning kipsplaatide või kahhelkividega kaetud aluseid võib plaatida muretult. Eemalda esmalt seinalt lahtine värvikiht ning karesta pind. Kui seinal näiteks paber-või vinüültapeet, eemalda see.

Lambanahk magamistoa interjööris

Mõnusalt pehmed naturaalsed lambanahad lisavad magamistoa kujundusse sooja ja hubast tekstuuri, mis talvisel ajal eriti teretulnud.On ju mõnus hommikul ärgata ja panna jalad pehmele lambanahale. Lambanahad sobivad ka lihtsalt kaunistuseks voodi peale jalutsisse, kasvõi mitmekaupa.

Lihtne põhjamaine interjöör koos oskuslikult valitud detailidega, mis koos suurte mööblidetailide ja heledat tooni põrandavaibaga loovad ühtse terviku.

Valgusküllase korteri interjöör inspireeritud põhjamaade skandinaavia stiili, rahulikest ning heledatest toonidest

Soe ja isikupärane kodu, koos kahe toa ja köögiga.

47-ruudune korter, kus iga ruumi nurk, iga mööblidetail, aksessuaar on ruumi kujundades osavalt läbimõeldud ja lahendatud

Kodu kunstnike hingele, läbi mitmete soojade värvilaikude

Armastus muusika vastu, mis on väljendunud kogu korteri interjööris

Skandinaavia stiilis elutuba

Kuidas kujundada elutuba, et see oleks soovitud skandinaavia stiilis? Skandinaavia stiil on aina rohkem armastatud ja tuntud stiil üle maailma tänu kujundamise põhimõttele, mis seisneb ülimas lihtsuses.

Õige põrand muudab sisekujunduse tervikuks

Põranda valik sisekujunduses on tähtis otsus, kuna seab kujundamisel oma suuna
Image

Kuidas teie pere kasutaks kodukontorit?

Kodukontori sisustamine sõltub eelkõige ruumilistest võimalustest. Kui kodukontori jaoks eraldi ruumi pole võimalik teha, siis leida ruum, kuhu saaks võimaluse korral seada sisse lihtne töönurk.

Esik on kodu visiitkaart

Esimene ruum korterisse või elamusse sisenemisel on esik. Esikus võetakse ära üleriided ja jalatsid. Kui tahame, et meie kodu visiitkaart oleks ilus ja korras, tuleb planeerida nutikalt, et igal asjal oleks oma koht ning silma torkaksid detailid, millele soovime ise tähelepanu juhtida.

Kunstniku hingega kahetoaline 63-ruudune korter, kus igas toas näha armastust kunsti vastu.

Killuke maakodu hõngu korterelamus

75-ruudune korter 1934. aasta vanuses majas, kus sisekujunduses leidub nii originaalseid kui tolleaegseid sisekujundusdetaile ja mööblit.

Väike ja hubane interjöör, mille seinte põhitooniks valitud valge, et ruum tunduks avaram

Põhjamaise käekirjaga skandinaavia stiilis korter, kust ei puudu hea maitse ja suurepärane stiilitunnetus.

Avarad ruumid 51-ruuduses korteris.

Mida lihtsam on lahendus, seda mugavam on interjööri muuta

Kujundamisel ei tasu sattuda liiga hoogu, läbimõeldud lahendused toimivad siiski paremini
Image

Telliskivist sein köögis

Enamasti oleme harjunud telliseid nägema ikka rohkem ahjude, kaminate ja korstnate ehitusel, kuid üha enam kohtab tellistest seina ka sisekujunduses. Mõnikord võib vana telliskivist sein välja tulla renoveerimise käigus.

Laudlina kasutamine köögis ja söögitoas

Laudlina valikul, tuleb kindlasti arvesse see, kas laudlina hakatakse kasutama igapäevaselt või vaid pidulikel sündmustel, või siis mõlemal korral.Tänapäeval lauakatmiste juures sobib kodusesse peo miljöösse linasest kangast laudlina, mida kindlasti ei kohta suurematel pidulikel sündmustel.

61,7 ruutu põhjamaist käekirja, koos nutika lahendusega

Korteri interjöör sisustatud skandinaavia stiilis, lihtsalt ja maitsekalt

35-ruudune skandinaavia stiilis korteri, mis omab head planeeringut, on avar, valgusküllane ja samas maitsekalt sisustatud.

Põhjamaiselt valge interjöör täis kodusoojust ja mugavust

Heledama ja tumedama halli värvitooniga, avar, kunstipärase käekirjaga interjöör, mida vürtsitatud põhjamaiste sisustuselementidega.

StenCilit seinašabloonid

StenCilit seinašabloonidega anname vahendi uudse seina loomiseks
Image

Valamukapi lahendused vannitubades

Veedame vannitoas päris mitmeid kordi päevas ning valamu on tõenäoliselt üks igapäevaselt enim kasutatavaid tooteid- seda nii hammaste kui ka käte pesemisel jne. Valamu valimine vannituppa pole just kõige kergem.

Kõigest 33 ruutu ja üks tuba võimaldab oskuslikult kujundada oma maitsele imeline kodu, kus tunda end koduselt. Oskuslikult on loodud ühtne tervik. Samuti on hea näha korteri avaramaks muutmisel...

Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega

Kellele ei meeldiks elada 117 ruuduses korteris, kus kõik juba ära planeeritud ja läbi mõeldud. See ilus korter lausa lummab oma oskuslikult valitud detailidega.

...

Korterisse sisenedes tervitab väike esikuosa, valgeks värvitud vana puidust põrandaga.

Õrna kevadise puudutusega korter

Suurepärase käekirjaga lummav interjöör, kus enamjaolt neutraalne palett, mis loob rahustava atmosfääri.

Õrn kevadine puudutus nii tubades kui rõdudel

1912 aastal valminud maja korter on hubane, valgusküllane ja kindlasti kohe ihaldusväärne kõigile neile, kes armastavad avarust, kõrgeid lagesid ja suuri avaraid aknaid.
Image

Romantiline magamistuba

Romantiline magamistuba võib ühendada ka shabby chic stiiliga, mis tähendab, et kasutatavad esemed võivad olla vintage- tüüpi ja silmnähtavalt kulunud või meelega selliseks töödeldud.Üheks domineerivaks värvitooniks romantilisse magamistuppa on kindlasti valge värvitoon.

Paljude lemmik sahver

Kindlasti on säilinud majad kus alles sahver, eraldi ruumike köögi kõrval, tavaliselt maja põhjaküljel, kus hea säilitada toiduaineid. Et köögis ei oleks igapäevases kasutuses olevaid esemeid liiga palju väljas, oleks üheks ideeks organiseeritud sahver.

Skandinaavia stiilis sisekujundus on lihtne ja elegantne. Domineerib puhtus ja ilu ning lihtsad, kuid selgejoonelised sisustuselemendid.

Julge tumehalli tooni kasutus magamistoas, kus voodipeatsi sein värvitud tumehalliks, kuid ülejäänud seinad helehalliks.

Kui lõpuks on sisekujundus saanud valmis ja aeg seda nautida

Interjöör sisustatud klassikalise, antiikse, täispuidust mööbliga, mida täiustatud kuldsete sisustusdetailide

Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega

Elutoas püüab pilgu kaunis kamin, mida täiustab praktiline malmist kamina südamik.

Põhjamaiselt lihtne ja nooruslik interjöör

Väike, kõigest 36ruutu korter tundub oma heledate toonidega visuaalselt palju suurem. Hästi sobitatud detailid lisavad kujundusele põhjamaist omapära.
Image

Kuidas sisustada üht väikest poiste tuba?

Alusta toa seinte ja põranda värvilahendusest. Vali alati hele toon seintele kui ruum on väike. Hele aitab muuta ruumi näiliselt suuremaks. Põrand ei pea jääma täiesti hele, võid valida näiteks hallikat tooni või heledamat puidutooni põranda.

11 ideed, kuidas tapeet muudab maakodu

Tapeetide värvide ja mustritega mängides on võimalik vastavalt soovile anda ühele ja samale ruumile erinevaid ilmeid. Võib luua nii ruumi sisustust toetavaid kui ka esiletõusvaid ja keskse aktsendina mõjuvaid seinapindu.

Antud korteris paistavad eelkõige silma maitsekas sisekujundus ja suured aknaosad põrandast laeni

Maitseka sisekujundusega skandinaavia stiilis korter, mille kõikides tubades ülisuur lae kõrgus

Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega

Vaata milline, Rootsi vanima kaubamärgi Boråstapeteri tapeet, kaunistab antud korteri elutuba

52-ruudune korter, kust leiab sinepikollast värvitooni üksikute värvilaikudena läbi tekstiili, sisustusdetailide ja mööbli

Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega

Kui sinu südame on võitnud hubane sisekujundus

Kogu interjööri sisustamine annab aimu aastaajast, mis külm ja pime.
Image

Vannitoa valgustusvõimalused panevad kumama vanni ääre ja prill-lauad

Tavaliselt räägitakse valgustuse olulisusest köögis ning elu- ja magamistoas, kuid põnev valgusemaailm on jõudnud ka vannituppa ning üha enam koduomanikke mõtleb

Saarega köök põhjamaises kodus

Köögi disain "saar" paigutatakse köögi keskele, seejuures peaks saare ümber jääma vähemalt 1 m vaba pinda, mida rohkem pinda jääb seda parem. Köögi disain "saar"

Eluruumides teostatud täielike remonditöid, andes korterile hubase ja kaasaegse lahenduse. Kõik laed puhastatud vahtplastist. Seejärel laed pahteldatud ja lihvitud ja värvitud valgeks

Elutuba on antud korteri keskpunkt, kus on suured sotsiaalsed alad ja ruum nii diivanirühma kui ka söögilaua jaoks. Korter asub maja üleval nurgas, mis loob ruumi ja valgust. Siit saate ka korteri...

Interjööri üldmulje koos valitud detailidega loovad antud korteris boheemia stiilile omase, hubase ja koduse tunde.

Unikaalne ja võluv 67-ruudune korter, kus vana maja kõrged laed, kalasaba muster põrandal ja suured aknad,

Läbimõeldud lahendusega kaasaegne kodu, kus iga detail on interjööri hoolikalt valitud, luues korterisse harmoonilise terviku, mis on täis valgust ja

...

Väike põhjamaine korter imelise sisekujundusega

Säilitatud on mitmeid originaalseid detaile, nagu näiteks peegeluksed, aknad ja hästi säilinud laudpõrandad alates ehitusaastast.
untitled-1.png

Milline töötool valida kodukontorisse?

Kontoritoolide valik on aga tegelikult tohutu ja igaüks peaks leidma endale meelepärase. Kodukontorisse töötooli ostmisel tuleks jälgida iga tooli ostu puhu, et

Skandinaavia stiilis köök

Skandinaavia stiil on aina rohkem armastatud ja tuntud stiil üle maailma tänu kujundamise põhimõttele, mis seisneb ülimas lihtsuses. Skandinaaviapärane interjöör on

Halli kooslus beežide ja pruunide toonidega muudab ruumi elegantseks. Skandinaavia stiilis kodudes tunduvad kõik ruumid sama disainiga. Kuigi nad kõik on unikaalsed on neil kõigil iseloomulikud...

Pole väga tihti näha magamaistoa kujunduses punast värvi seina, aga julge lähenemine on end igati tasunud, sest tulemus on tõeliselt võluv.

ahustav magamistuba, kus on fantastiline panipaik, nutikalt kujundatud tööala

Korter renoveeriti täielikult 2018. aastal hoolikalt valitud materjalivalikutega. Eksklusiivsed täispuitpõrandad, elutoas ja magamistoas.

Natukene lohakalt laual olev laudlina mõjub samas väga lummavalt ning kutsub oma lihtsuses külalisi lauda

Skandinaaviapärane interjöör on alati hele. Domineerivaks tooniks tavaliselt valge. Sobivad ka kõik valge varjundid, murtud valged ning pehmed pastelsed pooltoonid loodusest ning erinevad hallid...

AJAKIRJAST LEIAB VEEL PALJU HEAD - IDEID JA INSPIRATSIOONI

KÖÖK

Skandinaavia stiil on aina rohkem armastatud ja tuntud stiil üle maailma tänu kujundamise põhimõttele, mis seisneb ülimas lihtsuses. Skandinaaviapärane interjöör on

...

U-kujulise köögi puhul saab köögimööbli ja -seadmed paigutada kolme seina, luues mugava juurdepääsu iga eseme ja mööblidetaili juurde. Kui aga ruumi pindala on juba

...

Köögi disain "saar" paigutatakse köögi keskele, seejuures peaks saare ümber jääma vähemalt 1 m vaba pinda, mida rohkem pinda jääb seda parem. Köögi disain "saar"

...

Kuidas luua harmoonia kahe täiesti erineva stiili vahel? Et saada see ainuõige unikaalne välimus, peate te hoolikalt valima detaile ja hoidma puhast skandinaavia

...

ELUTUBA

Pimendav, poolpimendav või öö- päev ruloo elutuppa? Üks põhjus, miks inimesed sellest valikust ruloo valivad, on see, et saaks päeval segamatult televiisorit

...

Milline diivanilaud on Sinu elutoale ideaalne? Diivanilaua valimisel on kindlasti oluline millises stiilis on kodu kujundatud? Saa inspiratsiooni oma ülejäänud kodu

...

Kindlasti on nii mõnelgi tekkinud suur ostuhullus mõne uue trendika sisustusaksessuaari ostmisel. Sel juhul peaks meenutama, mis juba kodus olemas on ja kas seda

...

Milline riiul sobib kõige paremini just Sinu nõudmistega? Enne riiuli soetamist tuleb kindlalt paika panna kõik oma nõudmised, et vältida pettumust, kus lõpptulemus

...

TASUTA VEEBIAJAKIRI SCANDINAVIAN HOME

Scandinavian Home on tasuta veebiajakiri lugejatele, mis kajastab suures mahus kodusisustusideid. Peale kodusisustus ideede leiab aga lugeja meie lehelt veel põnevaid ideid ja inspiratsiooni.
00-ajakiri-mobiilis.png

Jälgige meid Instagramis

    OTSING