Lahendused säästlikumaks elektrikütteks

Elektrihinna tõus on kindlasti murettekitav ning kütteperioodi eel tasuks kaaluda uusi ja efektiivseid lahendusi. Mõned neist leiad allpoolt:

Nõu annab KOREST OÜ

Energiasäästlikud infrapuna paneelid BVF
 
BVF infrapuna paneelid on välja arendatud Austrias ning kasutavad uut grafiit-polümiid kütteelementi, mis on eriti vastupidav ning energiasäästlik. Seetõttu võib 1kw radiaatori asemel kasutada näiteks 500w infrapuna paneeli saades sama tulemuse. See annab märkimisväärse kokkuhoiu ja seda annab veelgi vähendada kasutades termostaadi nädalaprogramme.

Kuna talvel jahtuvad toad kiiresti ning nende uuesti üles soojendamisele kulub palju aega ja energiat, kipume me oma kodusid talvel vähem tuulutama. Infrapuna paneelidega saate tube õhutada, ilma et peaksite muretsema, et neis on hiljem sama jahe kui külmkapis. Kuna soojendatakse mitte õhku, vaid just esemeid, püsib enamik soojusest toas. Allergiate all kannatajad tunnevad end infrapunakiirguse abil köetud tubades eriti hästi, kuna tolm ei ringle.

-          Sobib vannituppa
-          Eluiga 40-50 aastat
-          Hooldusvaba
-          Sobib nii seinale kui lakke
-          Kõrge energiasäästlikus

Wifi Radiaatorid Nybro

NYBRO paneelide loomisel püüdlesime puhta disaini poole: ka õhu väljalaskeava jäi nähtamatuks, vähimatki tõhusust kaotamata. NYBRO on varustatud 2020. aastal välja töötatud X-Shape kütteseadmega, mis teeb sellest tippklassi elektrisoojendi. Iga toode läbib tootmisprotsessi käigus kvaliteedikontrolli 4 korda, nii et võite olla kindel, et teie kodus on ainult laitmatu kvaliteedi ja energiatõhususega küttepaneel.

Selle minimalistlik disain võimaldab piiramatut kasutamist kas kaasaegses või klassikalises keskkonnas. Kaugjuurdepääsu ja lapseluku funktsioonide tõttu saab pilvepõhist WiFi-d kasutada ka avalikes kohtades, kauplustes ja spordirajatistes. Ümarad servad tagavad laste turvalisuse, samas kui IP 24 klass võimaldab seda ka vannitoas ohutult kasutada. NYBRO küttepaneel on elektriline soojuskiirgur, mis on kaitstud ka veepritsmete eest.

Premium Caleo küttekile - tippklassi kvaliteet ning efektiivsus

Uus kõrgtehnoloogial põhinev 0,338 mm paksune põrandaküttekile Caleo sobib kasutamiseks kuivadesse ruumidesse  ning töötab elektri baasil. Toode pärineb Koreast, kus antud toodet on kasutatud juba aastakümneid. Korealased hoolivad väga oma tervisest ning küttekile muudab toakliima meeldivaks, kus jalgadel on soe ja hingatav õhk ei ole kuiv ega tolmune vaid puhas ning allergiavaba. Tuba on ühtlaselt köetud ning ühtlase kliimaga ning uute termostaatidega nutikalt juhitav.  Eriti hästi sobib küttekile renoveeritavatesse ruumidesse, kus tehniliselt ei ole võimalik või ei soovi põranda paksust suurendada. Ideaalne lahendus pööningutele ning keldrikorrustele, kuid küttekile ei sobi vannituppa. Vannitoa jaoks on parim lahendus BVF küttematt. Küttekilet saab muidugi juhtida ka nutikalt ning see aitab kindlasti hoida kokku energiat ning säästa elektrikuludelt.

Nutikad peeglid vannituppa – BVF ADELIG
 
Pidevalt uduvaba peegel ja lisaküte ühes. BVF Adeligi nutipeegli kütteomadused on kuni 4–5 korda suuremad kui tavalisel õhukuivatuskilel, seega parandab see vannitoas kasutamisel oluliselt mugavust. Energiasäästlikku LED-valgustust, nutifunktsioone ja küttefunktsioone saab iseseisvalt ümber lülitada. Kui on vajalik ainult valgustus või küte, saab soovitud funktsiooni ühe nupuvajutusega aktiivseks teha.

KUIVATAMINE

LED VALGUS

NUTIFUNKTSIOONID

Luxeva nutikad kiirgurid

Luxeva infrapuna kiirgurid on loodud pakkuma tõhusust ja kõrget jõudlust. Stiilse välimuse ja hõlpsa juhtimisega seadmed töötavad äärmiselt vaikselt. Kuumustundlik kapillaartermostaat tagab mugava keskkonna, hoides keskkonda soovitud temperatuuril. Kõigil mudelitel on esteetiline välimus, saadaval on erineva disainiga kiirgurid. Need on kõrge kvaliteediga tooted, mida kasutatakse tänu läbimõeldud disainile ja heale koostekvaliteedile palju aastaid. Kõik mudelid on varustatud tolmukaitsega, mis tagab nende pika eluea. Luxeva infrapuna kiirgurid sobivad väga hästi koju kui ka kontorisse, võimsamad mudelid suudavad head jõudlust pakkuda ka näiteks kohvikusse, kontorisse, lattu, tehasesse, restorani või mujale soovitud äripinnale, ilmastikukindlaid kiirgureid saab kasutada ka rõdul, aias, välirestoranis, vannitoas, garaažis ja mujal.

     

Olemas on nii ühe kui ka mitmeastmelise programmiga kiirgurid. Samuti saab valida hõlpsalt ümberpaigutatavad jalaga põrandal kasutamiseks kiirgurite ja seinale või laele kinnitatavate kiirgurite vahel. Jalaga kiirguritel on automaatne väljalülitussüsteem kukkumise korral. Seina ja lae külge kinnitatavatel kiirguritel on kaasas spetsiaalne kinnitus. Kõiki kiirgureid saab juhtida käsitsi, on ka taimeriga, puldiga ja nutiseadmega juhitavaid mudeleid.

Tekst/kujundus: korest.ee | Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta | Fotod: korest.ee

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.