Stiilipuhas katusekorteri interjöör

Maitsekalt renoveeritud ja sisustatud, stiilne 2-toaline katusekorter, kust leiab eest huvitava projektiga magamistoa ja elutoa koos avatud köögiga.

Kööki lastud teha lihtne, minimalistlik ja samas praktiline köögimööbel, millel puuduvad käepidemed. Kapid käivad lahti lihtsa lukustava "push-to-open" süsteemiga, millele vajutades avaneb uks. Köögi töötasapinnaks valitud marmor, mille pinda täiustatud toa- ja maitsetaimedega ja samuti köögis vajaminevate aksessuaaride, detailidega.

Söögialauks valitud valgesse interjööri robustne, vana antiikne söögilaud, mis oma tumeda tooniga lisab efekti köögi poolele, koos sinna juurde kuuluvate stiilsete lauanõude ja modernsete toolidega.

Elutoa osas tekitatud väheste detailidega mõnus istumisnurgake, kus hea hommikukohvi nautida või õhtuti ajakirja sirvida.

Hubane ja julge magamistoa lahendus on selles korteris kõigile näha. Kui tavaliselt oleme harjunud magamistuba mitte presenteerima, siis siin väikses korteris tuleb selline julge lahendus vaid kasuks. Magamistuba, kuhu mahub mööbliesemena vaid suur voodi saab tänu klaasist ruudustikuga seinale ja klaasist uksele veidi juurde toa pikendust, mis muudab magamistoa rohkem avaramaks ja valgusküllasemaks.

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.