Maitsekalt sisustatud vana kortermaja köök

Maitsekalt sisustatud vana kortermaja köök

1989 aasta maja (nüüd mitme korteriga korterelamu), millest leiab eest kauni, kõrge laega, maitsekalt sisustatud ja renoveeritud valge interjööriga köögi.

Köögis tuhmides piparmündirohelises varjundis köögimööbel, mis  kaunistatud roostevabast terasest ukselinkidega. Köögimööbli seinas mitmed vanad taimedega postrid, mis oleks antud interjööri justkui valatud. Köögis on ruumi nii suurema söögilaua jaoks, kui ka lapse mängunurga jaoks, kus laps saab osa võtta söögitegemise mängudest. Puidust söögilaud kui ka puidust töötasapind sarnase toonlakiga lakitud, et luua ühtset tervikut. Interjööri lisatud ka veidi tumedamat rohelist tooni läbi üksiku rohelise puidust tooli kui ka läbi roheliste taimede.

Köögis originaalne, hästi säilinud, vana sisseehitatud sahver veel sellest ajast kui maja alles valmis. Pisikese aknaga jahedasse sahvrisse saab panna hoiule nii purgitoidud kui klaasjoogid. Sahver meenutab vana aega kui toidu jahedaks hoidmiseks kasutati vaid sahvrit. Samuti säilinud köögis ka tolleaegne omale kohale ehitatud serveerimiskapp, mida pole mitte ainult kena vaadata, vaid kus on ka palju hoiustamisvõimalusi erinevatele toidunõudele.

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.