magamistuba-rubriigis-2020.png

Kaunis tänapäevane põhajmaine disain, väärikas 1920ndate vanuses majas


Interjöör äärmiselt lihtsa kujundusega, oskuslikult valitud detailidega. Voodit kaunistamas puuvillane voodipesu koos linasest materjalist voodipesuga, mille värvid hall ja beež loovad harmoonilise koosluse.

Loe ja vaata
logo.png

Ei ole kindlat reeglit kuhu või kuidas garderoobi kujundada. Enamjaolt teeme oma garderoobi ikka magamistuppa, kas siis varjatult lükandustega kappi või oleme harjunud ostma magamistuppa suure maast...

Mitte kõik ei armasta ühe värviga, lihtsat seina.. Kindlasti eelistavad paljud meist tapeeditud seina.

Image
facebook.png

SISEKUJUNDUS RUBRIIGIST LEIAB

kk-logo.png

Valgusküllane, võluv, valge interjööriga magamistuba, kus kontrastiks efektne valgeks värvitud seinakapp, mille peale omakorda liimitud kauni mustriga värvikas tapeet.

Põhjamaise käekirjaga magamistoa seinad ja seinakapp jaheda halli tooniga, mida pehmendab naturaalne hele puitpõrand ja mõned üksikud liivatooni tekstiilid nii voodil, põrandal kui nagis.

Elutoast viivad meid efektsed kahele poole avatavad uksed meid otse imeliselt kauni interjööriga magamistuppa. Voodikohal laest alla

Iga ruumi kujunduses on olulised aksessuaarid, kuna nad täiustavad interjööri ja loovad terviku. Lihtsalt  aksessuaaride ostmisest aga ei piisa, neid tuleb osata kokku sobitada kogu ülejäänud...

Minimalistlik, kuid samas võluv põhjamaine skandinaavia stiil magamistoa interjööris, erinevates valge tooni varjundites ja hallides toonides.

Vaata, kuidas on kujundatud 1903 aastal ehitatud korterelamu magamistuba. Magamistuppa sisenedes, tervitab põhjamaine hall toon, mille üldilme hubane ja kutsuv.
Peremööbel
Image

Uhkete kaminatega magamistoad

Kamin aitab suurendada ruumi, on üks meeleolu tekitajaid ja lisaks aitab lisada magamistuppa täiendavat soojust ja hubasust. Mõnikord on vanad kaminad nii unikaalsed, et neid tasub kindlasti säilitada!
Image

Kui magamistoa jaoks pole eraldi ruumi

Kui sinu eluruumis pole ruumi eraldi magamistoaks, vaid pead elutuppa planeerima ka magamise, siis kuidas paigutada ja kujundada nii, et elutuba ei muutuks liialt asju täis ja sa tunneksid end julgelt ja enesekindlalt kui külalised sind külastavad?

Magamistoad, kus öökapi asemel redel, puupakk, taburet või miskit muud

Lihtsad ja armsad lahendused, mille peale me alati siiski ise ei tule.
Kindlasti on nii mõnigi meist näinud mõnda pilti antud ideedega ja soovinud need täide viia.

Kauni mustriga Rootsi disaintapeet mimou on ühendatud oskuslikult valgete seinapaneelide ja tekstiiliga, mille värvitoon tapeedimustriga ühtib.

Mööbliosas on kokku sobitatud nii antiikne kui retro, mis ühendatud modernsete põhjamaiste disainelementidega, luues ruumist ühtse terviku

Skandinaavia stiilile omaselt on antud interjööris valitud magamistuppa võimalikult vähe, kuid oskuslikult detaile, lähtudes skandinaavia stiili reeglist " vähem on rohkem ".

Magamistuba, kus leidub nii põhjamaade disaini kui ka prantsuse disaini. Interjöör äärmiselt lihtsa kujundusega, oskuslikult valitud detailidega.

Kitsas magamistuba, mis on pandud särama lihtsa mööbli ja võluva tekstiiliga. Oskuslikult on ühendatud muusikaarmastus magamistoa nurka, mida täiustab võluva lillemustriga antiikne tool.

Magamistoas , kus on tumedate toonide kõrval, mõnusalt hubane ja kevadine. Magamistoa voodipesu tekstiil efektse punaste telliste tooniga, mis halli tekstiili ja sinakashalli seinte kõrval mõjub...
Ajakiri Scandinavian Home
Image

Tapeet magamistoas

Mitte kõik ei armasta ühe värviga, lihtsat seina, mida vaid värvitud. Kindlasti eelistavad paljud tapeeditud ruume.
Image
Ajakiri Scandinavian Home

Romantiline magamistuba

Romantiline magamistuba võib ühendada ka shabby chic stiiliga, mis tähendab, et kasutatavad esemed võivad olla vintage- tüüpi ja silmnähtavalt kulunud või meelega selliseks töödeldud.Üheks domineerivaks värvitooniks romantilisse magamistuppa on kindlasti valge värvitoon.

Põdrasarved magamistoas

Magamistoa fookuseks voodi peatse seinale paigutatud erinevad efektsed sarved, et anda magamistoale veidi vürtsi. Mööbliosas on valitud nii antiikne kui retro, mis ühendatud modernsete põhjamaiste disainelementidega, luues ruumist ühtse terviku.

Ei ole kindlat reeglit kuhu või kuidas garderoobi kujundada. Enamjaolt teeme oma garderoobi ikka magamistuppa, kas siis varjatult lükandustega kappi või oleme harjunud ostma magamistuppa suure maast...

Kamin aitab suurendada ruumi, on üks meeleolu tekitajaid ja lisaks aitab lisada magamistuppa täiendavat soojust ja hubasust. Mõnikord on vanad kaminad nii unikaalsed, et neid tasub kindlasti...

Ka meid on võlunud see õhuline, funktsionaalne ilme, mis on pandud kokku kõlama skandinaavia stiiliga. Kuna skandinaavia stiilile on omane hele värvilahendus ja domineerivaks valge, mõjub eriti...

Skandinaavia stiil on üks enim armastatud ja tuntud stiil üle maailma tänu kujundamise põhimõttele, mis seisneb ülimas lihtsuses. Millest alustada?

Väärikas maja aastast 1888 on oma kõrgele eale väga hästi säilinud. Majas võib leida nii seintelt kui lagedelt huvitava disainiga vanu ornamente, mis annavad aimu tolleaegsest kujundusest.

Ruumikas ja avar helehalli interjööriga magamistuba, kust leiab eest pruuni tooni String seinariiuli süsteem, kuhu mahutatud oma lemmik raamatud, lilled, taimed ja mõned nipsasjakesed.
KAUBAMAJA
Image

Skandinaavia disain, väärika hoone magamistoas

Vaata, kuidas on kujundatud 1903 aastal ehitatud korterelamu magamistuba. Magamistuppa sisenedes, tervitab põhjamaine hall toon, mille üldilme hubane ja kutsuv.
Image

Imelised valgustid magamistoas

Igat ruumi planeerides on väga tähtsal kohal valgustus. Kuna suvel on looduslikku valgust tänu päikesele rohkem, ei pea me niipalju kasutama valgusteid. Küll aga vajame kohe kindlasti rohkem valgust sügis- ja talvisel perioodil.

Vaiba valimine magamistuppa

Vaip on tekstiilidest ehk kõige tähtsam, kuna liidab mööbli üheks. Vaiba valikul tuleks kõigepealt lähtuda ruumi üldisest interjöörist ja samuti jälgida vaiba sobivust mööbli osas. Vaip annab ruumi koduse, hubase ja kohe kindlasti sooja tunde. Lisaks on toas paljajalu käies põranda vaipkatte jalgadele mõnus ja soe.

On lugematul hulgal disaine, materjale ning mõõtusid. Anname mõned nipid, kuidas voodipesumaailmas paremini orienteeruda ning muuta oma magamistuba parimate unenägude oaasiks

Tuppa sisenedes vaatab vastu hubane magamistuba, mida täiustavad nii vana antiikne talupoja stiilis kapp kui ka mitmed erinevad modernsed skandinaavia stiilist inspireeritud disainesemed

Maitsekalt renoveeritud ja kujundatud, kõrge laega magamistuba. Põrandat katmas originaalne laudpõrand, mille pind puhastatud ja toonitud heledat tooni.

Igal magamistoal on oma suurus ja ühte identset tuba ei saagi olla. Seetõttu on magamistoa kujundamisel erinevaid võimalusi, kuidas kombineerida ja millist tooni valida, et tekiks just endale...

Ühe katusekorruse kujundamine on alati üks päris suur väljakutse, kuna sisekujunduse osas peab väga palju nuputama. Tuleb mõelda sellele, kuidas kujundada ja paigutada, et ruum tunduks avaram,...

Vahest piisab ruumi hubasuse lisamiseks ühest pehmest pleedist, mis külmemal ajal eriti teretulnud. Ruumi ühele seinale paigaldatud põhjamistes interjöörides populaarsust kogunud String riiul,...
LEVI
Image

Põhjamaiselt lihtne magamistuba

Vanas kõrgete lagedega korteri magamistoas säilitatud veidi vanaaja hõngu uue tapeedimustri valikul, mis lisab magamistoa ilmele juurde elegantset ja luksusliku ilmet.
Image

Skandinaavia stiilis magamistuba, kus ühendatud uus ja vana

Tuppa sisenedes vaatab vastu hubane magamistuba, mida täiustavad nii vana antiikne talupoja stiilis kapp kui ka mitmed erinevad modernsed skandinaavia stiilist inspireeritud disainesemed ja aksessuaarid, mis loodud enamjaolt Taanis ja Rootsis.

Värvid magamistoas

Milline värv on sobilik magamistuppa? Mõned head ideed, mida arvesse võtta. Igal magamistoal on oma suurus ja ühte identset tuba ei saagi olla.Seetõttu on magamistoa kujundamisel erinevaid võimalusi, kuidas kombineerida ja millist tooni valida, et tekiks just endale sobilik magamistuba, millel on unikaalne välimus.

Magamistoa põrandat katab heledas toonis puitparkett, mis sobib hästi helehallide seintega. Magamistoa keskmeks suur voodi, mida täiustavad nii pruunid, valged kui kahvaturoosa voodipesu tekstiil.

Hall on klassikaliselt elegantne, samas neutraalne toon, mis annab ruumile sügavust ja iseloomu. Hall toon on heaks taustaks ka erinevatele mustritele ja tekstuuridele.

Toa fookuseks, efektne William Morris tapeet "The Brook", on uskumatult ilus kunstiteos, kus on kaunid puud, hirved, ojad ja looduslikud lilled. Ruumi kujundus minimalistlik. Kasutatud on väga vähe...

Hubane ja julge magamistoa lahendus on selles korteris kõigile näha. Kui tavaliselt oleme harjunud magamistuba mitte presenteerima, siis siin väikses korteris tuleb selline julge lahendus vaid...

Põhjamaise käekirjaga, minimalistlik magamistuba, kust leiab eest põneva idee- taimed voodikohale lakke rippu. Taimed pandud rippu spetsiaalsete toalillepottidega ja rauast ruudustiku alusega, mille...

Kindlasti kasutavad paljud ja on harjunud kasutama äratuskella asemel mobiili või nutitelefoni, mille taustal ärgatakse. Paljud kindlasti ei mõista ka neid, kes äratuskella omavad, sest nemad ei...
SIKSAK
Image

Hoolikalt läbimõeldud, nutikate lahendustega magamistuba.

Sinakashallikate seintega magamistuba, millel suured avarad aknad. Seintele langeb seetõttu suurel hulgal loodusliku valgust, mis ei lase sinakashallil toonil liialt jahedana mõjuda.
Image

Sinakashalli ja punakaspruuni värvigamma harmooniline kooslus

Piisava ruumiga magamistuba, kuhu mahutatud peale voodi veel mõned mööblidetailid. Lisaks on tehtud ühte seina kardinatega garderoob, kus riiulite süsteem annab suurepärase hoiustamise.

Kui armastad pruuni, halli ja valget, siis see magamistoa lahendus võiks meeldida sulle

Magamistoa lage kaunistamas stiilne valgest linasest kangast laelamp Taklampa Empire, mis ühildub hästi voodipesu ja ülejäänud ruumi interjööriga.

Vaip on tekstiilidest ehk kõige tähtsam, kuna liidab mööbli üheks. Vaiba valikul tuleks kõigepealt lähtuda ruumi üldisest interjöörist ja samuti jälgida vaiba sobivust mööbli osas. Vaip annab ruumi...

Hoolikalt valitud materjalide ja värvide valikul on loodud magamistuppa hubane õhkkond. Seinatooniks valitud õrn rohekas-hallikas toon, mis valge tooni ja kreemikate pruunide, tekstiiltoonide kõrval...

Mõne ruumi kujundus võib tunduda äärmiselt lihtne, kuid kui peaksime ise kord kujundama mõnd ruumi, siis ei tundu see kunagi kerge. Pisike õrna halli tooniga magamistuba, kus mahutatud ära nii suur,...

Igat ruumi planeerides on väga tähtsal kohal valgustus. Kuna suvel on looduslikku valgust tänu päikesele rohkem, ei pea me niipalju kasutama valgusteid. Küll aga

...

Mõnusalt pehmed naturaalsed lambanahad lisavad magamistoa kujundusse sooja ja hubast tekstuuri, mis talvisel ajal eriti teretulnud. On ju mõnus hommikul ärgata ja panna jalad pehmele lambanahale....

Kui sinu eluruumis pole ruumi eraldi magamistoaks, vaid pead elutuppa planeerima ka magamise või lausa köögi, siis kuidas paigutada ja kujundada nii, et ruum ei muutuks liialt asju täis ja sa...
VOTEX

Kui magamistoa jaoks pole eraldi ruumi

Kui sinu eluruumis pole ruumi eraldi magamistoaks, vaid pead elutuppa planeerima ka magamise, siis kuidas paigutada ja kujundada nii, et elutuba ei muutuks liialt asju täis ja sa tunneksid end julgelt ja enesekindlalt kui külalised sind külastavad?

Väikses magamistoas praktiline eraldi uksest käidav garderoob, mis aitab ruumis vabamalt mööblidetaile kombineerida. Antud väikses ruumis pole pead murtud kappide ega kummutitega, kus esemeid...

Lillelise tapeedi valikul tuleks alustada tapeedi mustri värvidest. Vali tapeet, mis sobituks Sinu ülejäänud kodu stiiliga nagu antud interjööris on tehtud.

Romantilise magamistoa loomise juures on oluline, et ruum tunduks avatud ja kutsuv – mitte kunagi asju täis. Romantiline magamistuba võib ühendada ka shabby chic stiiliga, mis tähendab, et...

AJAKIRJAST LEIAB VEEL PALJU HEAD - IDEID JA INSPIRATSIOONI

KÖÖK

1940-1950-ndatest pärit köögimööbel on veel tänapäevalgi nii mõnegi sisustushuvilise südame võitnud.

L-kujuline köök on kõige praktilisem ning sobib paigutamiseks peaaegu igasse ruumi. Seal võib mugavalt sööki valmistada ja süüa paigutades vabasse osasse köögilaua. Sellisesse kööki tehakse...

1989 aasta maja (nüüd mitme korteriga korterelamu), millest leiab eest kauni, kõrge laega, maitsekalt sisustatud ja renoveeritud valge interjööriga köögi. Köögis tuhmides piparmündirohelises...

Modernsesse retro kööki lisatud industriaalset puudutust minimalistliku metallist riiuli ja roostevabast terasest töötasapinnaga, mis loovad stiilse koosluse koos vana pruunika antiikse laua ja...

INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Suur ja avar kroomitud detailidega, modernnse mööbliga elutuba, mille kõrgetest akendest voolab sisse suurel hulgal loodusliku valgust. Põrandat katmas suur

...

Kõigest 33 ruutu ja üks tuba on võimaldanud praktiliselt ja loovalt kujundada oma maitsele imeline kodu, kus saab tunda end tõeliselt koduselt. Oskuslikult on loodud ühtne tervik.

Maitsekalt renoveeritud 1920-ndate korter, mille juurde kuuluvad ajastule kohased, väärikad suured avarad aknad ja kõrged laed, mis tänapäeva müüdavate korterite juures lausa defitsiit.

Väiksema kodu kujundamine pole alati nii kerge kui tundub. Sinna ei mahu küll palju aga kui soov säilitada õhulisus, siis detailide valik peaks olema läbimõeldud ja

...

TASUTA VEEBIAJAKIRI SCANDINAVIAN HOME

Scandinavian Home on tasuta veebiajakiri lugejatele, mis kajastab suures mahus kodusisustusideid. Peale kodusisustus ideede leiab aga lugeja meie lehelt veel põnevaid ideid ja inspiratsiooni.
ajakirja-esikaas-mobiilis-2020.png

    OTSING