02.png

Aina rohkem kohtab skandinaavia stiilis interjöörides paberkotte

Image

SISEKUJUNDUS RUBRIIGIST LEIAB

kk-logo.png

Diivanilauda valides peab arvestama nii värvi kui kujuga

Kui soovid aksessuaare, siis kui palju on piisav elutuppa

Millist eelistad?

Kui otsite võimalusi, kuidas parandada oma kodu siseõhu kvaliteeti, võiksite kaaluda investeerimist ühe või mitme õhku puhastava toalille kasuks.

Vaip toas on üks oluline interjööri osa, mis oma värvi, kuju ja mõõdu sobivusega annab toa sisekujunduslikule ilmele väga palju juurde.

Mõned aknakatte valikud elutoa interjööris

Klaver elutoa interjööris

Eksperdid soovitavad: Ära paiguta klaverit kunagi akna ega kütekolde juurde- need kohad mõjuvad klaverile halvasti. Akna juurde paigaldatud klaver võib liigsel päiksevalgusel saada kahjustusi, võivad tekkida praod ja klaveri pind võib hakata kooruma.
Image

Pruun nahast või kunstnahast diivan elutoa interjööris

Nahk on mööbli kattematerjalina meeldiv, pikaealine ning aja möödudes naha omadused aina paranevad.  Kuna nahk on looduslik materjal vajab ka tema värske väljanägemise jaoks korraliku hooldust. Tavaliselt on ostetava mööbli nahkapind eelnevalt töödeldud mustuse-, niiskuse- ja rasvakindlaks.

Läbimõeldud detailid ja hästi planeeritud sisekujundus- sellesse on raske mitte armuda.

Kuidas kujundada elutuba, et see oleks soovitud skandinaavia stiilis?

Sisekujundus

Seinapildi valik elutuppa

Õigesti valitud pildid aitavad mööbli ning tekstiilesemete kõrval kujundada mugava ja kauni ruumi. Pildid tuleks asetada seinale alles siis, kui mööbel, kardinad/ rulood, vaibad ja valgustid on ruumis oma koha leidnud. Piltide paigutamisel ei ole kindlat reeglit, kuid arvestada tuleb valguse suunaga.

Tapeet aitab interjööri muuta

Üheks interjööri muutmise viisiks on tapeedi vahetus. Tapeedi valimine koju on üks tähtsamaid elemente. Ilus tapeet on samas hea idee allikaks. Kui valik tehtud on ülejäänud tuba juba veidi kergem kujundada

Romantiline elutuba

Romantilise elutoa loomise juures on oluline, et ruum tunduks avatud ja kutsuv, mitte kunagi asju täis. Õige kujunduse juures võib olla värvipalett tähtsam, kui ta määrab õige atmosfääri elutoas. Üheks domineerivaks värvitooniks romantilisse elutuppa on kindlasti valge värvitoon. Samuti sobivad ka heledad ja pastelsed toonid. Võite kombineerida ka kahte või kolme heledat värvitooni.

Kuidas valida diivanit?

Esmalt tuleks läbi mõelda, kes diivanil istuma hakkavad ja kuidas nad seda teha soovivad? Eelistusi on mitmeid, mõni soovib võimalikult sügava istumisosaga diivanit, kus soovi korral saaks end mõnusalt kerra tõmmata,  teine soovib aga hoopis, et istumisosa oleks kitsam ja seljatugi toetaks piisavalt selga, mis on eriti oluline ka eakale inimesele.

Image

Kodu sisustades tuleks põrandaid pidada disainiterviku aluseks

Millised toonid sobivad halli värviga?

Kui olete väikse elutoa seinavärve valimas, on üks lihtne ja kindel viis, kuidas muuta väike elutuba tunduvalt avaramaks.

Lõõgastume, kiikudes toas

Särav päike aga tekitab iga päevaga aina rohkem kevadisema tunde, kuigi lillede õitsemine ja kaunis rohelus tundub veel kaugel.

50-ndate ja 60-ndate põhjamaine disainmööbel elutoa interjööris

Diivanilauale uus elu

Mida teha siis kui vana diivanilaud elutoas on saanud kriimustusi ja täkkeid, kuid lauast ei taha loobuda?  Või olete teinud elutoas uuendusi tapeedi või seinte värvimise osas, kuid vana mööbel ei sobitu uue tapeedi või värvitud seinaga.

Retro stiili imeline disain

Kuidas kujundada retro stiilis elutuba? Geomeetrilised mustrid - ruudud, ringid, kolmnurgad, stiliseeritud või naiivselt armas taimeornament
Image

Maast laeni raamaturiiul elutoas

Kui teil on palju raamatuid ja raamatutele pole piisavalt ruumi, siis see idee on teile. Raamatusõpradel on ju alati riiulitest puudus ja ajapikku saavad ka varupinnaga planeeritud riiulid täis. Maast laeni raamaturiiul võib pakkuda aga piisavalt ruumi raamatute ladustamiseks, võttes samal ajal toas väga vähe ruumi.

Kamin elutoas

Kamin elutoas, mis täis nii võlu kui ka romantikat. Kamin aitab suurendada ruumi, on üks meeleolu tekitajaid ja lisaks aitab lisada elutuppa täiendavat soojust ja hubasust. Mõnikord on vanad kaminad nii unikaalsed, et neid tasub kindlasti säilitada.

Aina rohkem kohtab skandinaavia stiilis interjöörides paberkotte

Kaunid valge interjööriga romantilised elutoad

Tänapäevast maakodu iseloomustab eelkõige lihtsus, praktilisus ja hubasus, aga ka romantiline detailirohkus põlvest põlve pärandunud esemete näol.

Inspiratsiooniks elutoa kujundamisel!

Kamin elutoas, mis täis nii võlu kui ka romantikat

Uuendused elutoas

Elutuba | loe ja vaata

Kaunis aegumatu mööblimood

50-ndate ja 60-ndate põhjamaine disainmööbel elutoa interjööris

Loe edasi...

Skandinaavia stiil koos boheemia stiiliga

Läbimõeldud detailid ja hästi planeeritud sisekujundus- sellesse on raske mitte armuda.

Loe edasi...

Tapeet aitab interjööri muuta

Tapeedi valimine koju on üks tähtsamaid elemente. Ilus tapeet on samas hea idee allikaks. Kui valik tehtud on ülejäänud tuba juba veidi kergem kujundada.
Image
  insta.png

  10 tubast lille, mis puhastavad sinu eluruumis õhku

  Tubases õhus võib leiduda erinevaid toksilisi aineid. Neid leidub värvides (siia alla kuuluvad ka trükivärvid ja erinevad siseviimistluse värvid), kodukeemias (erinevad puhastusained), sünteetilises tekstiilis, sünteetilistes vaipades, sisustuses ja erinevates kodus kasutatavates liimides(seda mitte just igapäevaselt).

  Kuidas kasutada ära efektseid vanu uksi elutoa interjööris?

  Kindlasti on paljud mõelnud kuidas kaminapuid siseruumides paigutada nii, et kusagile nurka ei tekiks ebameeldiv puuriit.

  Mereteemalise toa saab luua ka sobivate mereteemalised detailidega, mis üksteist täiustavad (laevamudelid, puidust ankrud, aerud jne).

  Riiulid, põrand, söögilaud ja öökapp on kõik suurepärased kohad, kuhu pooleli jäänud ajakirju poetada, ent mis oleks, kui Sinu lemmikajakirjadel oleks päris oma

  ...

  Kännupakk skandinaavia stiilis interjööris

  Vaip elutoa interjööris

  Vaip toas on üks oluline interjööri osa, mis oma värvi, kuju ja mõõdu sobivusega annab toa sisekujunduslikule ilmele väga palju juurde. Vaip on tekstiilidest ehk kõige tähtsam, kuna liidab mööbli üheks. Vaiba valikul tuleks kõigepealt lähtuda ruumi üldisest interjöörist ja samuti jälgida vaiba sobivust mööbli osas.

  Valgusti elutoas

  Valgusti valimine on seotud elutoas detailidega ja ühtse terviku loomisega
  Image

  Riiuli valimine elutuppa?

  Milline riiul sobib kõige paremini just Sinu nõudmistega? Enne riiuli soetamist tuleb kindlalt paika panna kõik oma nõudmised, et vältida pettumust, kus lõpptulemus ei vasta soovidele.

  Millist aknakatet eelistad elutoas?

  Mõned aknakatte valikud elutoa interjööri. Toome teieni vaid mõned aknakatte valikud interjööri lahendustes, kuid tegelikult on aknakatete valik muidu väga, väga suur.

  Ideed neile, kellel on kodus kass

  Sisekujunduse ideed Prisma Peremarketist

  Armastus esimesest puudutusest!

  Millised detailid lisavad elutoa interjöörile hubasust?

  AJAKIRJAST LEIAB VEEL PALJU HEAD - IDEID JA INSPIRATSIOONI

  AED

  Hakka vaikselt valmistuma suvelillede istutamiseks, kuid vaata, et öökülmad taimedele liiga ei teeks.

  Tulihingelisel aednikul on esimesed seemned nüüd juba külvatud ja aiaplaani koosta­mine on täies hoos.

  Võõrasemad kannatavad kuni -5C külma.

  Iga aiapidaja teab, et suveperiood toob endaga...

  MAJAD|KORTERID INSPIRATSIOONIKS

  Mõnusalt põhjamaise interjööriga korter. Oskuslikult on säilitatud vana tellis, mis hästi sobitub nii uue kui vanaga.

  Ammuta inspiratsiooni ja ideid. Väike korter mida avardab valge ja hele interjöör

  Oskuslikult kujundatud interjöör, mille omaniku puudutus detailide valikul on märgata kogu korteris

  Ilus korter lummab oma oskuslikult valitud detailidega

  TASUTA VEEBIAJAKIRI SCANDINAVIAN HOME

  Scandinavian Home on tasuta veebiajakiri lugejatele, mis kajastab suures mahus kodusisustusideid. Peale kodusisustus ideede leiab aga lugeja meie lehelt veel põnevaid ideid ja inspiratsiooni.
  00-ajakiri-mobiilis.png

  OTSING