Lihtsad nipid kohevate juuste saavutamiseks

Lihtsad nipid kohevate juuste saavutamiseks

Föönita pea alaspidi

See kõlab küll liiga lihtsalt, et tõsi olla. Võti seisneb selles, et juuksejuured kuivavad kohe peanahast eemale, kui hoiad pead föönitades all. Kui sul on tukk, kuivata tukk eelnevalt õigetpidi.
 
Kasuta volüümiandvat šampooni

Volüümiandva šampooni kasutamisele märkad erinevust teiste šampoonidega. Kui Sinu juuksed on pigem õhukesed, siis peaksid kindlasti eelistama volüümiandvat šampooni, et juuksed ei hoiaks väga peadligi. Ka paksemate juuste puhul on märgata meeldivalt kohevat efekti. Soovitame kohevuse lisamiseks TIGI S-Factor volüümišampooni.
 
Talvine juuksehooldus tähendab ka juustele kohevuse andmist. Selleks, et teaksid, kuidas igapäevaselt saada endale kohevamad juuksed, jagas salon+ stilist Merit Piibe kasulikke nõuandeid.

Muuda seitli asukohta

Paljud kannavad seitlit juuste kasvamise järgi keskel. Selleks, et juustele volüümi juurde anda, kanna seitlit küljel. Sellega tõstad juukseid juurest teisele poole kui harjumuspärane oleks. Kui kardad, et tulemus ei jää loomulik, võid seitli teha juba niisketesse juustesse. Kuivadesse juustesse kanna kerget hoiakut andvat juukselakki. Tulemus jääb kohev.

Pärast pesu lisa juuksevahtu

Kanna puhastele juustele juurte juurde enne föönitamist tennisepalli suurune kogus juuksevahtu ja veendud lõpptulemuses. Juuksevahud on kerge viis, kuidas volüümi juurde saada. Tihedust lisavad tooted, mis jätavad juuksed kergeks, on ALTERNA kohevust andev vaht ja MACADAMIA juuksevaht.

Kasuta juurtel krepitange

Alumistel juuksekihtidel krepitangide kasutamine lisab juustele tekstuuri ja väldib juust peadligi hoidmist. Pealmised juuksed kammi kõrvale ning pärast krepilokkide tegemist säti juuksed krepilokkide peale. Sedasi jääb lõpptulemus eriti kohev.
 
Kasuta kuivšampooni

Kas ootad 2. või 3. päeva pärast juuksepesu, et kasutada kuivšampooni? Selleks ajaks, kui märkad, et juuksed ei näe enam värsked välja, on juuste loomulik rasu jõudnud juba juustele. Soovitame kanda kuivšampooni juustele kohe pärast föönitamist. Sedasi tekib barjäär loomuliku rasu suhtes ja juuksed püsivad kauem kohevad. Tekstuuri lisamiseks lase kuivšampooni ka juuksepikkusesse. Hästi sobivad juurtele ja juuksepikkusesse tekstuurispreid, näiteks RICH tekstuurisprei, JOICO Body Shake või JOICO Hair Shake. Kuivšampoonidest soovitame Alterna kuivšampooni, mida jagub tervelt 200 kasutuskorraks.

Tekst: salonplus.ee /kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta | Fotod: istock

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ILU | MOOD

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.