Soojad pruunid toonid köögis - avatud köök koos elutoaga

Soojad pruunid toonid köögis - avatud köök koos elutoaga

Kui armastad pruuni värvi. Antud avatud köögiosas tulevad heledal taustal esile tumepruunid kapid, tume põrand ja naturaalsed puidust isteosaga pukid.

Need tumedad toonid lisavad köögile soojust ja hubasust. Köögimööbli tumedat pinda pehmendatud lisaks heledatele köögiseintele,  liivakarva toonis kärgmosaiigiga, mis katab töötasapinna seinaosa. Töötasapinnaks valitud tumedamas toonis kõrgsurvelaminaadist töötasapind, mis kulgeb u- kujuliselt väiksele köögimööbli osale. Väikselt köögimööbli osalt käib töötasapind söömise ajaks ülesse, täites väikses eluruumis söögilaua osa.

Avatud köögi vastas on elutoa osa, kus mahub ära nii diivan, toolid, kui diivanilaud. Hubasust lisab elutoa osas üks kaunis suur pikakarvaline vaip. Diivani kõrval seinas sisseehitatud riiul kangemale joogile. Samuti on eritellimusel lastud teha samasse seina puidust avatud riiulid. Valgustite osas on nii köögipoolel kui elutoas, ühtseid jooni  nii disainis kui värvuses, mis panevad nad omavahel koos ülejäänud sisustusdetailidega suurepäraselt kokku sobima. Kööki ja elutuppa valitud erinevast materjalist põrand. Köögi poolel tumedas toonis keraamiline põrandaplaat, millelt lihtne mahakukkunud toitu ja toiduosakesi ära puhastada. Elutoa põrandat katab aga kauni mustriga puidust parkett, mis lisab ruumile juurde kodusoojust.

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.