Kauapüsiva meiginipid ja trendid - Iga toote puhul on määravaks kogus ja tehnika

Ripsme aabits

Iga toote puhul on määravaks kogus ja tehnika.

Kauapüsiva meigi nippide värskendus kulub igale algajale jumestajale ja loomulikult kuluvad need nipid ära kõigile iluhuvilistele, kes otsivad meigis püsivust ja ei saa aru, miks nende meik ei püsi.
Sageli vastutavad meigi püsivuse eest algetapid nagu naha puhastus ja praimerid.

- Mitsellaarvee maha mitte pesemine võib anda trendikalt niiske kuma nahale päeva jooksul, kuna see jätab kileja kihi, kuid kauapüsiva meigi puhul võib see olla liig. Kindluse mõttes käige nahk üle toonikuga.

- Teine etapp: praimeri valimine. Siinkohal uhatakse nahk üle matistavate ja silikooni sisaldavate baasidega, mis esmapilgul annavadki oodatud mati naha ilme, aga paljud jumestuskreemid ei taha seejärel enam nii hästi kinnituda ja hajuda nahal-ei teki kontakti.

 - Iga nahk on individuaalne ja tasub enne pruudiga maha pidada korralik vestlus. Valgustpeegeldavad ja kumaga praimerid seevastu loovad värske naha ilme, mitte rasuse, nagu paljud pelgavad. Küsimus on vajaduses ja koguses, peale matistava praimeri kandmist vajalikele naha piirkondadele, peab sõrmega olema tuntav tervel näol ikkagi naha enda struktuur, mitte libe ja võõras.

 - Kui rääkida konkreetselt pruudimeigist, siis tehakse tavaliselt tüüpiline viga- valitakse väga kattev jumestuskreem, kuna kardetakse võimalikke ebaühtlusi piltidel. Kuid meie nahk eritab päeva jooksul higi ja rasu, mistõttu mida pikemaks perioodiks jumestus tehakse, seda kergem võiks põhi olla. Kuna raskustundest eritab nahk veel aktiivsemalt kõike.

Veel viimasel ajal populaarsetest toodetest, mis võivad tekitada õhtuks probleeme, on kreemjas modelleerimine, eeskätt varjutoon. Just nende samade naha erituste tõttu ja õhu käes oksüdeerumisele võib varjutoon õhtuks välja näha halli tooni.

Jätke meelde! Iga toote puhul on määravaks kogus ja tehnika.

- Trendiks on kindlasti kumavad ja metallik kreemlauvärvid, mida on lihtne peale kanda ja hajutada
- Katkiste huulte peal ei püsi muidugi ükski toode, kiireteks päästjateks on Carmex balsam ja MUFE Ultra HD Lip Booster, mida võib kasutada maskina.
- Kui on sümmeetriline huulekuju, siis pliiatsit ei pea kasutama kauapüsiva huulepulga all, kuna see erineb nii struktuurilt kui ka sageli värvi poolest. Ei pea nii kinni olema graafilistes piirides, pehme huulejoon on noorendav.
- Kauapüsivusest rääkides ei saa mainimata jätta erinevate spreide vajalikkust, kuna mikropiisad fikseerivad nii lõpptulemuse, kui ka kinnitavad kihte vaheetappide ajal.
 
Tekst/kujundus: glowmakeup.ee/ Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta | Fotod: pexels.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ILU | MOOD

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa
jälgi meid siin

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Scandinavian HOME alustas tegevust aastal 2015.