Peeglid vannitoas, disain ja praktilisus

Loomulikult ei ole peegel vaid pelgalt praktiline detail, vaid detail, mida kindlasti hoolega valid oma vannituppa.

Kindlasti ei peaks võtma vannituba lihtsalt üht tavalist ruumi, mida mõne praktilise detailiga sisustad. Vannituppa soovitatakse tavaliselt peeglit, kus inimesel oleks võimalik näha oma nägu. Kui rääkida sisekujunduses moest, on 2020 aastal endiselt moes ümmarguse disainiga peeglid, nii ilma raamita kui õhukese raamiga.

Kui rääkida peegliraamidest on olemas nii vineerist peegliraame, puidust peegliraame, ning leidub ka nahast peegliraame ja plastikust raame, mis kinnitatakse samuti seinale erinevalt. Mõnel peegliraamil on efektiks peegliga kokkusobituv kett, mille abil peegel seinale paigaldatakse.Peeglite valikuid on palju nii oma kujult, mõõdult kui disainilt ja eriti põhjamaa kodudes. Skandinaaviamaades leidub peegleid nii esikus, elutoas, magamistoas kui vannitubades ja samuti ka wc-des kui need on eraldi.
Ära unusta, et peegliga saab ruumi pikendada, sest need jätavad ruumist suurema mulje!

Peegliustega vannitoakapp, sobib väiksesse vannituppa erinevate esemete hoiustamiseks, kui ruum on väike ja eraldi peeglit ei ole võimalik panna.

Vannitoas mitu peeglit. Peeglid nii vannitoa kapil kui seinal.

Skandinaavia stiilis vannituppa valitud antiikse välimusega, kuldse raamiga peegel, mis lisab efekti valgesse interjööri.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 


 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist VANNITUBA|WC

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.