Skandinaavia stiilis magamistuba, kus ühendatud uus ja vana

Tuppa sisenedes vaatab vastu hubane magamistuba, mida täiustavad nii vana antiikne talupoja stiilis kapp kui ka mitmed erinevad modernsed skandinaavia stiilist inspireeritud disainesemed ja aksessuaarid, mis loodud enamjaolt Taanis ja Rootsis.

Need kõik on esmapilgul lihtsad detailid ja neid vaadates võib arvata, et neid on ka kerge sobitada, kuid ka need detailid vajavad omavahel hoolikalt sobitamist, et tekiks ühtne tervik.

Voodi mõlemal küljel öökapi asemel puidust pingid, mille kohal IKEA seinakülge kinnitatavad RANARP stiilsed lambid, valge kupli ja kuldsete detailide osaga. Kupli osa liigutatav. Valgete seinalampide õhulisus seinal ühildub valge String seinariiuliga, neid ühendab seinal olev maal ja voodi koos vooditekstiiliga. Iga detail täiustab omakorda teist ja kolmandat ja nii sünnibki neid lihtsaid detaile omavahel sobitades põhjamaine skandinaavia stiil.

Voodi vastasseinas maast laeni, stiilne, ülejäänud mööbli ja detailidega ühilduv, sisseehitatud kapp. Kapi ees värvi lisamas igapäevaste riiete ja kottide jaoks riidestange. Toa akent ilmestamas kaunis taim- kummipuu, mille kõrval veel üks rohekas taim potis, millel ümber lillepoti ümbris- paberkott.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.