Kaunis tänapäevane põhjamaine disain, väärikas 1920ndate vanuses majas

Magamistuba, kus leidub nii põhjamaade- kui ka prantsuse disaini.

Interjöör äärmiselt lihtsa kujundusega, oskuslikult valitud detailidega. Voodit kaunistamas puuvillane voodipesu koos linasest materjalist voodipesuga, mille värvid hall ja beež loovad harmoonilise koosluse. Väiksel öökapil reguleeritav lauavalgusti, lugemiseks voodis. Suurtest, avaratest, ruuduga klaasitud rõduustest viib edasi väiksele rõdule, mis on antud toale ruumi pikendus. Rõdul jätkatud sarnaste skandinaavia stiilis sisustusdetailide kasutust, ühendades nii rõdu kui magamistuba ühtseks tervikuks.

Voodi jalutsi vastasseinas valged kummutid koos efektse laualambi (prantsuse brändi Moustache lamp) ja sinepikarva tooliga. Kummuti kohal Taani disaini GUBI Adnet peegel, mille raam on valmistatud Itaalia nahast ja messingist detailidega. Kummutil lihtsa disainiga marmorist kandik Taani brändilt Hübsch. Need minimalistliku disainiga kandikud on elegantse disainiga ja sobivad suurepäraselt asjade organiseerimiseks.


Interjöörist leiab veel väikseid kuldseid detaile, läbi pisikese lillepoti, ukselingi, riidestange, riidenagi ja küünlajala, mis valges interjööris koos punaste telliste ja roheliste okstega vaasis imeliselt kokku sobivad. Lisa juurde üksik lill või oks vaasis, mõned omavahel sobituvad meigitooted, mida igapäevaselt kasutad ja meikimiseks väike lisavalgusti. Antud fotol valitud lisavalgustiks väike lamp Taani brändilt Bloomingville.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist MAGAMISTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.