Võrratu kooslusega köök, millele on raske vastu panna!

Teie ees on kaunis paralleelne köök, kus William Morrise tapeet Golden Lily kaunistab oma rikkalike värvidega köögiseina, mis harmoneerub hästi musta värvi köögiuste, messingist käepidemete, segisti ja valge töötasapinnaga.
 
Tapeediga seinal, köögikappide kohal mitmed musta värvi avatud riiulid nii söögiriistadele kui klaasidele. Lisaks on seinale paigaldatud kaks tööstusliku ilmega seinavalgustit (Jieldé ). Kööki renoveerides, lastud integreeritava pliidi kohale lakke ehitada ventilaator, mida juhitakse puldiga.

Tapeediga seina vastasseinas maast laeni köögikapid koos integreeritava ahjuga. Köögi põrandat katab originaalne puitpõrand, mille pind puhastatud ja jäetud oma naturaalset tooni.
 
Köögi kõrval on eraldi koht söögilaua jaoks, mis mahutab ära väiksema laua koos nelja tooliga. Siin jätkub peale kahhelkivist ahju, samas seinas, köögist pärit William Morrise tapeet. Ülejäänud seinaosad värvitud valgeks. Söögilaual lisab hubasust, valge laudlina, millel kaunid tulbid läbipaistvas vaasis. Laua otsas, seinale paigutatud mitu abstraktse kunstiga seotud postrit, mis lisavad valgele seinale veidi värvi. (Pane tähele, et postri värvitoonid ühtivad nii tapeedimustri kui köögimööbli musta tooniga).
Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KÖÖK JA SÖÖGITUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.