Põhjamaine köök ja söögitoa osa Rootsi korteris

Maitseka sisekujundusega, oskuslikult valitud detailidega, uhkete peegelvõlvidega köök ja söögitoa osa, mille põrandaid katab hele puitpõrand.

Söögitoa osalt on vaade otse kööki, kus kaunis hall põhjamaine köögimööbel ootab kutsuvalt kokkama. Köögitehnika valitud kroomitud pinnaga, mis sobitub kenasti ülejäänud köögimööbli ja detailidega.

Köögis piisava ruumiga praktiline sirge köök, integreeritava tehnikaga, kus on mugav kokata. Põhjamaist köögimööbli töötasapinda ilmestavad köögi interjööri sobivad detailid: puidust lõikelaud, läbipaistvas purgis puidust söögiriistad, mõned värsked toiduained ja rohelised oksad vaasis.

Eriti hästi sobivad antud köögiseinale linasest materjalist köögirätik ja põll, mis koos nagisse lisatud vürtsikate piprakaunadega, eriti hästi silma jäävad. Tänu silma jäävatele erinevatele toiduainetele võib arvata, et antud elamises armastatakse väga kokata vürtsikaid toite.


Köögist edasi avaneb avar vaade otse elutoa ja söögitoa osale. Söögitoa osas mahutatud ära mahukas, suur, vana söögilaud koos seitsme söögitooliga. Söögilaua osas lage kaunistamas uhke põhjamaine disainvalgusti, mis ka kõige pimedamatel õhtutel söögitoa osa piisavalt valgustab.

Lauda ilmestavad oksad ja lilled läbipaistvas vaasis, mitmed erineva disainiga küünlajalad koos küünaldega. Samuti on ootel teekann koos kahe kruusiga, et nautida laua taga mõnusat olemist.

Söögitoa osas ja köögis avarad aknad ilma ruloodeta, eks ikka selleks, et looduslik valgus võimalikult kaua tuba valgustaks. Aknalaudasid kaunistamas mitmed roheliste lehtedega taimed.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist KÖÖK JA SÖÖGITUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.