Tõeliselt kaunis hygge, elutuba, kus mõnus lõõgastuda

Pehme vaip, pehme tugitool ja pehme diivan koos rohkete pehmete patjadega, loovad selles elutoas tõeliselt hygge tunde.

 

Ruumi seinatooniks valitud helehall seinavärv, mis kombineeritud valgeks värvitud puitpõranda, kõrgete, valgete, põranda ja laeliistudega. Värvi toodud antud ruumi hajutatult mitmete looduslike naturaalsete toonide kaudu, mis tulevad helehallil taustal hästi esile. Valitseb harmooniline kooslus. Korteri sisustusdetailide hulgast leidub nii taaskasutatud mööblit kui tänapäevast, erinevate põhjamaade sisustusbrändide toodangut, mida kombineeritud kaunite roheliste taimedega ja loodusest näpatud toonidega (erinevad pruunid toonid) läbi tekstiili.


Toa keskmeks kohev, paksema karvaga beežikas toonis vaip, mis ühendab elutoas olevaid mööbliesemeid. Pehmemööbel heledat tooni, mille juurde valitud täispuidust mööblidetailid, kohvilaud Jotex- puidust raami ja rotangist lauaplaadiga, puidust raamaturiiulid, kanga ja puiduga tugitool, puidust öökapp ja kummut. Kohvilaua kohal laes lihtne, Prisma 45 white laelamp, puuvillase kanga ja traatraamiga.

Kohvilaud Jotex- puidust raami ja rotangist lauaplaadiga. Kohvilaua kohal laes lihtne, Prisma 45 white laelamp, puuvilasse kanga ja traatraamiga.

Bloomingville pehme, tugitool TED.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ELUTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.