Diivanilaud elutoas, kuidas sobitada, millist valida?

Diivanilaud võib olla mitmekülgne, funktsionaalne ja moekas aktsent, mis muudab iga elutoa üldist välimust.

Milline diivanilaud on Sinu elutoale ideaalne? Diivanilaua valimisel on kindlasti oluline millises stiilis on kodu kujundatud? Saa inspiratsiooni oma ülejäänud kodu mööblidetailidelt ja vali sarnases stiilis diivanilaud.

Võid valida praktilise diivanilaua lehtede ja ajakirjade hoiustamiseks või lihtsa õhulise kitsenevate jalgadega diivanilaua, kuhu mahub hetkeks kõrvale pandud, lugemisel pooleli jäänud raamat või ajakiri. Või funktsionaale lahtikäiv diivanilaud, mida külaliste saabudes saad pikendada.


 

Millisest materjalist ja millist soovite lauda osta?


Kindlasti on oluline ka materjal. Enamasti eelistatakse ikka puitmaterjalist või liimpuidust diivanilaudasid, kuid aina rohkem leiab sisekujundusest õhulisi metallist või rauast disainitud diivanilaudasid, mis oma õhulisuse poolest on võitmas südameid.


Diivanilaua suurus?


Planeeritav laud peaks ära mahutama kõik esemed, mida soovite diivanilauale asetada. Selle järgi tuleks valida ka diivanilaua suurus.


Kuhu planeerida diivanilaud?


Enamasti on diivanilaua koht otse diivani ees, kuhu langeb ka kohtvalgusti valgus. Samuti leidub diivanilaua paigutust ka diivani kõrval.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Erakogu

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ELUTUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.