Sinine mereteemaline lastetuba

Pisike mereteemaline lastetuba julge sinise värvitooniga.

Väikesed mudellaevukesed, nagid, vanad aerud ja triibumuster, muudavad väikese toa just nagu soovitud- mereteemaliseks lastetoaks. Enamus mööblist restaureeritud ja värvitud valgeks. Ruumi põhitooniks valitud kaunis sinine toon (CAPAROL Samtex 7 E.L.F. matt toon), mis ühendatud valge tooniga.

Juurde lisatud erksamaid värvilaike läbi erineva sisustudetailide (raamatud, tekstiil, aksessuaarid). Interjööri mööblidetaile ühendab põrandal asetsev valge kaltsuvaip.

 

Pikendatav lastevoodi leiti taaskasutusest, mis vajas interjööriga kokku sobimiseks valgeks värvimist ja korrastamist, nagu ka riiul ja väike kummut, mis sai üle värvitud vivacolori matti tooni valge mööblivärviga (kolm korda).

Vanad aega näinud aerud leitud vanakraami turult.

Mereteemaline nagi ja rooliratta peegel, on ideaalseteks detailideks mereteemalisse lastetuppa. Seinal vanakraami turult leitud vana rippkiik, mis õmmeldud ümber, just sobivaks seina dekoratsiooniks. Rippkiige kangaosale maalitud peitslakiga merel seilav laevuke. Dekoratsiooni puitdetailid said aga uue peitslaki kihi.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Scandinavian Home |  J.Gotta

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist LASTENURK|LASTETUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.