Eesti bränd La Meme Design

Vanemad on oma lastele suurimaks eeskujuks ning laste jaoks on vahva  kui nad saavad mõnikord kanda just samasuguseid riideid nagu nende ema või isa kannavad.

Kes meist ei oleks pisikese tüdrukuna proovinud ema kleite või kingi, lootes neid õige pea ka ise kanda.

La Meme Design on uus kodumaine bränd, mis pakub just selliseid riideid, mis sobivad kanda nii suurtel kui väikestel, nii koos kui ka eraldi muutes erilisemaks ka kõige tavalisema poeskäigu, vabaõhuürituse või mõne muu vahva peo.

 

Ettevõtte idee sai alguse kahest väikesest õest ja nende emast, kellele meeldib tüdrukuid aegajalt sarnaselt riietada. Ideed aitasid luua imeilusad kangad ja igapäevaelu kahe tütrega, kellele mõeldes sai loodud mugavad ja kaunid riided. Kaisa sõnab juurde veel nii " Me teeme seda, mis meile endale meeldib ning, mida ise kanda tahaksime". La Meme Design tootevalikust leiab mugavaid vabaaja- ning peorõivaid. Kõik tooted on disainitud ning valmistatud Eestis ning neid saab kõige paremini kirjeldada kolme sõnaga: - ainulaadsus – nad ei tee masstoodangut, vaid lähtuvalt hooajast valmib iga seeria tooteid piiratud koguses, mis võimaldab neil pakkuda kõrget kvaliteeti õmblustöös. Lisaks teeb La Meme Design  ka eritellimusi kliendi soovil temale sobivast kangast.

Võimalik on tellida ka ühesuguseid esinemis-või vormirõivaid tantsutruppidele ning spordimeeskondadele. - kasutajasõbralikkus – ÖKO on pop! La Meme Design teab, kui oluline on nahasõbralik riie nii laste kui vanemate seljas, seetõttu kasutatakse hoolega valitud kõrge kvaliteediga kangaid (Öko-Tex, GOTS) - silmapaistvus – just see on selle brändi puhul eriline, et soetada saab kogu perele ühesugused riided, mis kohe kindlasti paistavad tänavapildis eriti silma.

Kuna teie kaubavalikus leiab ühesuguseid riideid kogu perele, siis kui paljud kliendid on sarnased tooteid tervele perele ostnud? Ja kuidas on pered sellise idee vastu võtnud?

Huvi ning positiivne vastukaja toodetele on meile endalegi rõõmsaks üllatuseks osutunud väga suureks. Tekkinud on palju kaasaelajaid ning meie algsest plaanist "vaikselt, tasa ja targu" ei ole senini midagi välja tulnud :). Kevadel 2017 esitles La Meme Design oma esimest kollektsiooni, mille märksõnadeks oli mugavus, soojus ja värvid. Sest kõik, mis perel seljas, peab tegema nahale pai ning soosima kallistusi, kaitsma kavala kevadtuule eest ning meelitama põue suvesooja.

Tekst: Scandinavian Home
Fotod: La Meme Design

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist LASTENURK|LASTETUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.