2 pidulikku soengut väikestele preilidele

Sünnipäevapeoks  või   pidulike ürituste ettevalmistamiseks pole tihti palju aega.

Kui sinu väike preili küsib ilusat soengut, millega  särada terve  ürituse, siis siin on 2 soengut, mida teha oma lapsele. Soengud sobivad nii pidulikuks aktuseks või sünnipäevapeoks.

 

Soeng, mis on kiire, ent püsiv terve sünnipäevapeo või klassiõhtu.

Esmalt kammi juuksed. Võta mõlemal küljelt, kõrva/meelekoha  juurest  keskmise paksusega salk. Kinnita mõlemad salgud neid veidi keerutades üheks  patsiks juuksevõruga. Ülejäänud  juuksed  peaksid jääma patsi  alla. Peida   patsi   all   olevad lahtised juuksed kerides need salk haaval ümber juba patsi pandud salkude. Alusta külje pealt  ja liigu salk   haaval   kukla suunas. Korda  sama  tegevust  teise külje peal. Säti alles  jäänud lahtine patsiosa veidi  lõdvemalt  kui eelnevad  salgud   soengusse. Fikseeri soeng juuksenõelaga.

 

Pidulik krunn

See krunn sobib igaks  suuremaks seikluseks, sest soeng on kindlalt  patsiks  kinnitatud. Samuti  on see kirsiks tordil aktusteks või sünnipäevapeoks. Võta mõlemad patsid ning keera need juuksevõrude ümber üheks krunniks. Fikseeri soeng juuksenõeltega. Samuti aitavad sind salongides professionaalsed juuksurid, kes teevad nii sulle kui sinu lapsele igaks sündmuseks ilusa soengu!
Tekst/kujundus: Kersti Raud | Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Soengutegemise fotod: JOICO 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist LASTENURK|LASTETUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.