Eesti pereettevõte Pilvekodu - Lastetuppa, skandinaavia stiilis majavoodi

Olete kindlasti märganud interneti avarustes Skandinaavia stiilis lastetubasid pilkupüüdvate disainelementidega. Üheks neist, mis meile endale ka koheselt meeldima hakkas oli huvitava disainiga majavoodi. Just nii saab nende kohta öelda küll, kuna nad näevad välja täpselt maja moodi.

 

Soovisime väga leida ettevõtet, kes ka ise antud tooteid müüks. Leidsime sellise armsa Eesti pereettevõtte nagu Pilvekodu, kes teebki just neid samu armsaid majavoodeid.

 

Mida aga räägivad nad ise ettevõtte sünnist ja sellest kuidas neid tooteid tellida saab?

Ettevõte sündis tänu sellele, et otsustasime oma lapsele teha vahva majavoodi, mille idee ja inspiratsiooni leidsime Pinterestist. Kuna voodi sai kvaliteetne ja tuli hästi välja, saime kiitvaid sõnu ka tuttavatelt. Selle ajendil sai otsustatud võtta majavoodite tegemine suuremalt ette, pakkudes ka teistele huvilistele sarnase disainiga voodit oma lapsele soetada. Kuna lastetoad on erinevad ja voodite soov võib olla erinev, on meilt võimalus tellida erinevas mõõdus erinevaid voodite mudeleid.

Valmistatav voodi valmib täielikult käsitööna. Voodi materjalina kasutame männipuitu. Voodi viimistlusel kasutame vaid veepõhiseid, allergialiidu poolt heaks kiidetud värve või glasuure. Meie voodi hinnad jäävad 95-200 EUR vahele. Hind sõltub voodi mudelist ja suurusest. Voodi tellimisel, peab kättesaamisel arvestama 2-3 nädalaga.

Tekst/kujundus: PilveKodu | Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: PilveKodu

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist LASTENURK|LASTETUBA

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.