Milliseid Alma tooteid armastavad lapsed hommikuti süüa, mis oleks toitvad ja samas ka maitsvad

Jäänud on vaid nädal 1 septembrini, mil kõigil koolijütsidel taas algab kool.


Vaja on uuesti harjuda koolirütmiga ja püüda leida oma perele see õige rütm erinevateks toiminguteks, millal toimuvad ärkamised? hommikusöögi aeg?

Nendel kiiretel hommikutel, mis meid ees hakkavad ootama võib jääda hommikusöögi tegemine kas kõige viimasele minutile või ununeb sootuks.
Sel puhul tahaks teile soovitada Alma tooteid, mis oleks toitvad ja samas ka maitsvad ja sobiksid hästi kiire elutempo juures hommikuseks eineks.

 

Meie oleme oma lemmikud leidnud ja tutvustaks neid ka teile.

 

Mida kindlasti soovitaksime Alma toodetest proovida on nende uued täispiimast jogurtid, mis on mõnusalt hapukad ja kreemja konsistentsiga. Kuna hetkel on saadaval ka erinevaid metsamarju võib soovi korral lisada jogurtile peale ka oma lemmik marju, et muuta hommikueine veelgi täiuslikumaks.

 

Alma Puding šokolaadi-metsapähkliga, see toode on vaieldamatult üks laste lemmikutest ja ei tohiks ühtegi magusasõpra küll külmaks jätta. Mõnusalt kreemjat naudingut on tunda igas lusikatäies.

 

Alma kohupiimakreemide seeriast leiab igaüks oma lemmiku, mida kiire elutempo juures võiks süüa nii hommikueineks kui vahepalaks. Ja kuna enamik Alma tooted on imearmsates pisikestes topsikutes on mugav neid igale poole kaasa võtta ja seetõttu saab ka puhkepausidel nautida kerget ja maitsvat vahepala.

Täispiimajogurt metsmaasika-vanilli Alma 125g

Alma täispiimajogurt on valmistatud puhtast kodumaisest maapiimast ning hoiab au sees mälestusi maavanaemast. Südantsoojendav kodune tunne igas suutäies. Jogurt on mõnusalt kreemjas ja hapukas ja sobib eriti hästi neile, kes ei armasta väga magusaid tooteid. Kuna hetkel on erinevaid metsamarju võimalik ka ise metsast korjata võid soovi korral lisada jogurtile peale ka oma lemmik marju, et muuta hommikueine veelgi täiuslikumaks.

Puding šokolaadi-metsapähkli Alma 230g

Alma pudingut iseloomustab hõrgutav maitse ning kreemine konsistents. Tegemist on magustoiduga, mis valmib puhtaimast kodumaisest piimast. Nauding igas lusikatäies!

Alma kirsi-maasika kohupiimakreem 150g

Alma kirsi-maasika kohupiimakreem on mõnus marjane maitse, mis sobib nii suurtele kuid eriti just väikestele kohupiimakreemisõpradele. Kirsi-maasika maitsekombinatsioon kannab endas mõnusat suve, üks suutäis viib mõtte vanaema rohelisse aeda, kus punetavad vastu valminud marjad. Alma kirsi-maasika koorene kohupiimakreem on Alma toodetele omaselt säilitusainetevaba, hea valguallikas ning mõistagi tehtud puhtast Eesti piimast. Mõnusa kohupiimakreemi leiad riiulilt kergelt üles punase liblika (Anaea ryphea) järgi.

Kohupiimakreem šokolaaditükkidega Alma 150g

Alma tavakohupiimakreemide seeria on saamas täiendust uue maitse ning veidi uuendatud sisu ning täiesti uue kujundusega. Nüüd on armastatud Alma kohupiimakreem saadaval ka imemaitsvate šokolaaditükkidega. Kohe kindlasti saab see olema hitt-toode laste seas, ent võidab kindlasti ka šokolaadiarmastavate täiskasvanute südameid. Uus maitse on varasemast kooresem ja tekstuur suus sulavam.  Šokolaaditükkidega kohupiimakreemi tunned ära Idea leuconoe liblika järgi pakendil. Uus kohupiimakreem on Alma kohupiimakreemidele omaselt valmistatud vaid parimast puhtast Eesti piimast ning on loomulikult säilitusainetevaba.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: Scandinavian Home

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.