Sisekujundusele lisavad isikupära pildid seintel

Kaunis, põhjamaa interjöör, avaras 92- ruuduses renoveeritud korteris, kus 4 tuba ja köök, mis asub Rootsis Linnéstadenis, Kastellgatan  ja Övre Husargatan ristmikul 1905 aasta kinnistul, mis enam kui 100 aastat vana.

Põhivärvina kasutatud seintel valget värvitooni, kuid akendest tulev loodusliku valguse langemine seintele annab ruumile juurde erinevaid heledaid varjundeid. Kuigi ruutmeetrite põhjal on juba tegemist suurema korteriga, on valge värvi kasutamine seintel aidanud ruumidel veelgi  valgusküllasemaks, õhulisemaks ja suuremaks muutuda. Põrandaid katmas korrastatud vana puitpõrand, mis viimistletud heleda lakiga.

 

Erinevatesse ruumidesse kombineeritud omavahel valge seinatooniga nii pruune (köögitasapind, aksessuaarid, mööbel), musti (tekstiil, mööbel, pildiraamid) kui rohelisi (erinevad toataimed) toone, kus tulemuseks kaunis põhjamaine interjöör. Sisekujundusele lisavad isikupära huvitava käekirjaga pildid seintel. Mööbli osas miksitud nii vana kui uut, mis kõik omavahel oskuslikult kokku sobitatud.
 

 

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

scandinavianhomeajakiri@gmail.com

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.