Lihtsad nipid kohevate juuste saavutamiseks

Lihtsad nipid kohevate juuste saavutamiseks

Image
Föönita pea alaspidi

See kõlab küll liiga lihtsalt, et tõsi olla. Võti seisneb selles, et juuksejuured kuivavad kohe peanahast eemale, kui hoiad pead föönitades all. Kui sul on tukk, kuivata tukk eelnevalt õigetpidi.
 
Kasuta volüümiandvat šampooni

Volüümiandva šampooni kasutamisele märkad erinevust teiste šampoonidega. Kui Sinu juuksed on pigem õhukesed, siis peaksid kindlasti eelistama volüümiandvat šampooni, et juuksed ei hoiaks väga peadligi. Ka paksemate juuste puhul on märgata meeldivalt kohevat efekti. Soovitame kohevuse lisamiseks TIGI S-Factor volüümišampooni.
 
Talvine juuksehooldus tähendab ka juustele kohevuse andmist. Selleks, et teaksid, kuidas igapäevaselt saada endale kohevamad juuksed, jagas salon+ stilist Merit Piibe kasulikke nõuandeid.
 
Muuda seitli asukohta

Paljud kannavad seitlit juuste kasvamise järgi keskel. Selleks, et juustele volüümi juurde anda, kanna seitlit küljel. Sellega tõstad juukseid juurest teisele poole kui harjumuspärane oleks. Kui kardad, et tulemus ei jää loomulik, võid seitli teha juba niisketesse juustesse. Kuivadesse juustesse kanna kerget hoiakut andvat juukselakki. Tulemus jääb kohev.