10 Ideed, kuidas salli kanda?

10 Ideed, kuidas salli kanda?

Trendikad ideed sügiseks ja talveks!

Kas soovite õppida trendikamaid ja ilusamaid viise, kuidas sel sügisel salli kanda? Oleme valinud fotod, et õpetada, kuidas seda teha. Peale salli saate juurde lisada ka teisi aksessuaare, nagu ripuvad efektsed kõrvarõngad, et sell sügisel hea välja näha. Kuid ärge unustage, et kõik aksessuaarid, mida juurde lisate, peavad üksteist täiustama. Nii, et ärge liialdage!
Rõivaste osas võite kanda salli kõigega. Lihtsalt veenduge, et see oleks piisavalt soe ka siis kui olete väljas. Kui aga mõtlete millist salli osta? Siis võiks osta salli, mille värv sobituks vähemalt ühe teie rõivaesemega
(Toon on siis võetud, pükselt, jakilt või kudumilt, mille pikad varrukad jaki alt välja paistavad). Klassikalised toonid nagu must, valge ja hall sobituvad peaaegu, et alati kogu ülejäänud riietega.
 
Image
RUBRIIK ILUNURK
Inimeste tähelepanu haaramiseks võite kanda salli ka ebatavaliselt, näiteks vööga. Vali suur sall, mis ulatub teie reitele või isegi põlvedele. Kandke seda oma ülaosas ja seejärel kinnitage vöö ümber oma vöökoha. Lase sallil olla heledamates värvides kui muud esemed.
 
Sall on hämmastav aksessuaar- ta aitab meid hoida külmetamise eest ja samas aitab muuta koheselt ka väljanägemist.  Paljud naised armastavad seda olulist aksessuaari, sest see ei ole väga kallis, välja arvatud kuulsate moedisainerite tehtud sallid ja samuti käsitöösallid.

HEAD TEEMAD

Tänapäeval on väga palju erinevaid meetodeid, kuidas karvadest vabaneda

Kõige nahkasäästvam ja ideaalset ühtlast jumet andev on varjus päevitamine

Tekst: ScandinavianHome
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

VEEL AJAKIRJAS

​Naermine tõmbab ligi ka teisi, kellele meeldib naerda. Peale selle on naermisest tekkivad väikesed naerukurrud ilusad

...

Kõige nahkasäästvam ja ideaalset ühtlast jumet andev on varjus päevitamine

Kuigi pole olemas imelist meetodit, mis huuled loomulikult ja jäädavalt täidlasemaks muudaks...

Iga toote puhul on määravaks kogus ja tehnika.

Põhjuseid, miks juuksed murduvad, on haprad ja kuivad, võib olla mitu.

OTSING