Milline vaip valida lastetuppa?

Milline vaip valida lastetuppa?

Vaiba valikul lastetuppa tuleks kõigepealt lähtuda nagu iga teise ruumi puhul, ruumi üldisest interjöörist.

Samuti tuleks vaiba valikul jälgida vaiba sobivust mööbli osas. Vaip toas on üks oluline interjööri osa, mis oma värvi, kuju ja mõõdu sobivusega annab toa sisekujunduslikule ilmele väga palju juurde.
Lastetuppa tuleks valida kergesti hooldatav vaip.

Karvase pinnaga vaibad koguvad rohkem tolmu kui sileda pinnaga vaibad. Hästi sobivad seetõttu lastetuppa sileda pinnaga vaibad, mida oleks kergem hooldada ja millelt oleks kergem ka väikseid mänguasjade osasid üles leida. Materjali osas on sobivad puuvillased või öko tex vaibad, mida on kergem ka hooldada. Enamiku neist vaipadest on võimalik puhtaks pesta ka pesumasinas, mis teeb lastetoa vaiba puhastamise ja hooldamise, veelgi lihtsamaks.


Vali lastetuppa vaip, kus lapsel on mõnus paljajalu käia, mõnus mängida ja pikutada, ilma et ta peaks tundma ebameeldivat karedust. Kõikvõimalikud sünteetilistest materjalidest vaibad, võivad põhjustada lapsel allergilist reaktsiooni. Juhul kui otsustate valida sünteetilise vaiba, valige vaip, millel on koe sisse töödeldud antistaatiline kiud.
Image
RUBRIIK LASTENURK

HEAD TEEMAD

Imeline hall sobitub hästi pastelse tooniga. Mõlemad toonid on igati sobilikud tüdrukute tuppa ja pastelne roosa annab rõõmsalt aimu, et tegu on tüdrukute toaga.

...

Retro stiilis tapeet on ühendatud skandinaavia stiiliga, luues omapärase julge katsetuse, miksi. Rõhk on enamjaolt tapeedil, mida on täiustatud vähesel määral mõne

...
Valget põrandat on voodi ees ilmestamas väike pisike kaltsuvaip.
Image
Kauni tapeedimustriga maakodu lastetuba, inspireeritud skandinaavia stiilist. Põrandat ilmestamas ruudumustriga vaip. Kelle jaoks tundub liiga kirju, võib lisada heledas toonis vaiba ilma mustrita. Kirjut mustrit pehmendavad valged mööblidetailid.
Image
Tekst: ScandinavianHome
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

VEEL AJAKIRJAS