Retro mööbel magamistoa interjööris

Retro mööbel magamistoa interjööris

Tänapäeval on üha rohkemate inimeste südameid võitmas 50-ndate ja 60-ndate funktsionaalne teravate jalgadega mööbel, mida on näha mitmete uute disainerite loomingus üha enam.

Ka meid on võlunud see õhuline, funktsionaalne ilme, mis on pandud kokku kõlama skandinaavia stiiliga. Kuna skandinaavia stiilile on omane hele värvilahendus ja domineerivaks valge, mõjub eriti värskendavalt retro stiilis tume mööbel, mis ilmselgelt heledas interjööris eriti hästi silma paistab. Kuigi on hakatud veidi retroliku ilmega loomingut edasi viima, pole enam tänapäeval võimalik 50-ndate ja 60-ndate põhjamaist disainmööblit mujalt saada kui vanavaraga tegelevatelt mööblipoodidelt.

Lisaks võib leiu leida ka eraisikult, kes soovib antud mööblit modernsema mööbli vastu vahetada, pannes internetis mööbli kuulutuse üles, kas siis oksjonile või ostu ja müügiga tegelevatele lehtedele.
Mis muudkui hoidke ka internetis silmad lahti ja jälgige seal erinevaid läbiviidavaid oksjone ja ostu-müügi kuulutusi, et leiaksite soovitud põhjamaise mööblieseme.
Image
RUBRIIK MAGAMISTUBA
Kamina kõrval ilmet võtmas kaunis hästi säilinud 50-ndatest või 60-ndatest pärit kummut, mis tuleb eriti esile rohekas-halli seinaga taustal. Tuba vaid osaliselt värvitud antud tooni, et säiliks õhuline elegantne mulje.
Halli ja valge tooni ning pruunikat tooni tikkjalgadel retromööbli harmooniline kooslus.

HEAD TEEMAD

Voodi valikul saab peale voodi raami kindlasti väga oluliseks madrats, kuid täna tutvustame teile mõningaid huvitava disainiga voodeid, mis on meile interneti

...

Skandinaavia stiil on aina rohkem armastatud ja tuntud stiil üle maailma tänu kujundamise põhimõttele, mis seisneb ülimas lihtsuses. Alustada tuleks ruumi

...
Madal praktiline, kauni disainiga retro kummut avaras magamistoas. Hästi sobituvad interjööriga kokku veel pastelsed rohelised kardinad, mille tooni leidub ka voodi patjade tekstiilil.
Tuppa sisenedes näha vasakul õhulist retromööblit nii kummuti kui tugitooli näol. Muide 50-ndate ja 60-ndate tugitoolid on välimuselt stiilsed ja samas ka väga mugavad.
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

VEEL AJAKIRJAS

Voodi valikul saab peale voodi raami kindlasti väga oluliseks madrats, kuid täna tutvustame teile mõningaid huvitava disainiga voodeid, mis on meile interneti

...

Ei ole kindlat reeglit kuhu või kuidas garderoobi kujundada. Enamjaolt teeme oma garderoobi ikka magamistuppa, kas siis varjatult lükandustega kappi või oleme

...