Retro mööbel magamistoa interjööris

Tänapäeval on üha rohkemate inimeste südameid võitmas 50-ndate ja 60-ndate funktsionaalne teravate jalgadega mööbel, mida on näha mitmete uute disainerite loomingus üha enam.

Ka meid on võlunud see õhuline, funktsionaalne ilme, mis on pandud kokku kõlama skandinaavia stiiliga.
Kuna skandinaavia stiilile on omane hele värvilahendus ja domineerivaks valge, mõjub eriti värskendavalt retro stiilis tume mööbel, mis ilmselgelt heledas interjööris eriti hästi silma paistab.
Kuigi on hakatud veidi retroliku ilmega loomingut edasi viima, pole enam tänapäeval võimalik 50-ndate ja 60-ndate põhjamaist disainmööblit mujalt saada kui vanavaraga tegelevatelt mööblipoodidelt.
Lisaks võib leiu leida ka eraisikult, kes soovib antud mööblit modernsema mööbli vastu vahetada, pannes internetis mööbli kuulutuse üles, kas siis oksjonile või ostu ja müügiga tegelevatele lehtedele.

Mis muudkui hoidke ka internetis silmad lahti ja jälgige seal erinevaid läbiviidavaid oksjone ja ostu-müügi kuulutusi, et leiaksite soovitud põhjamaise mööblieseme.

Kamina kõrval ilmet võtmas kaunis hästi säilinud 50-ndatest või 60-ndatest pärit kummut, mis tuleb eriti esile rohekas-halli seinaga taustal. Tuba vaid osaliselt värvitud antud tooni, et säiliks õhuline elegantne mulje.

Image

Halli ja valge tooni ning pruunikat tooni tikkjalgadel retromööbli harmooniline kooslus.

Image

Madal praktiline, kauni disainiga retro kummut avaras magamistoas. Hästi sobituvad interjööriga kokku veel pastelsed rohelised kardinad, mille tooni leidub ka voodi patjade tekstiilil.

Image

Tuppa sisenedes näha vasakul õhulist retromööblit nii kummuti kui tugitooli näol. Muide 50-ndate ja 60-ndate tugitoolid on välimuselt stiilsed ja samas ka väga mugavad.

Image

Väike praktiline retro sahtlitega lauake öökapiks.

Image
Tekst: Scandinavian Home
Fotod: Pinterest.com
Liitu uudiskirjaga

OTSING