Ajakirja tutvustus

Ajakirja tutvustus

Image
 www.scandinavianhome.ee
Scandinavian Home on tasuta veebiajakiri lugejatele, mis kajastab suures mahus kodusisustusideid.

Peale kodusisustus ideede leiab aga lugeja meie lehelt veel põnevaid ideid isetegemiseks. Kõigest sellest ja paljust muust  koos galeriidega lugejatele inspiratsiooniks. Rubriigis" MAAKODU" toome lugejateni kaunid ja võluvad maakodu ideed. Rubriik"LASTENURK|LASTETUBA" on aga koht, kus saavad kokku vahvad ja väga vahvad ideed, nii sisustusideede kaudu lasteoa kujundamisel kui ka põnevate ideede kaudu, mida saab koos lastega teha.


Rubriigis ”AED” kajastame kauneid ja huvitavaid aia ideesid. Kaunis aed on ilu silmale ja õnn südames. Rubriigis "KOKKAMINE PÕHJAMAAL", toome lugejateni toidumaailma saladused ja ka vanad klassikud. Üllatame põnevate põhjamaiste retseptidega ja nostalgitseme vanade traditsiooniliste retseptidega.

Lisaks leiab veebiajakirjast huvitavaid näpunäiteid ilumaailmast rubriigist ”ILUNURK”, kus meiega liitunud imetoredad inimesed, omaala professionaalid, meie lugejatele ilunippe jagavad.

Kui soovid, et sinu pakutavatest toodetest või teenustest saaks teada ka meie veebiajakirja lugejad, võta ühendust meie toimetusega See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
SOOVID REKLAAMIDA AJAKIRJAS?
Liitu uudiskirjaga

OTSING