Kulmude modelleerimine niiditehnikaga

Mis see on?

Niiditehnika pärineb juba iidsest Indiast. See toimib põhimõtteliselt nagu niidivurr, kus karvad jäävad niitide vahele ja tulevad juurtega välja. Kitkumisega võrreldes on kiirem ning oluliselt puhtam tulemus. Kauakestev tulemus.Kätte saadakse korraga rohkem, seejuures ka kõige pisemad ja heledamad karvakesed. Parim alternatiiv laserepilatsioonile ja vahatamisele.

 

Kas saan täiusliku kulmukuju koheselt?
Soovitud tulemuse saavad koheselt ainult need inimesed, kes tulevad väljakasvatatud kulmudega. Mõningatel juhtudel on vaja mitmeid visiite, et saada täiuslik kulmukuju. Osaliselt puuduolevate kulmude puhul näitab spetsialist kuhu on vaja välja kasvatada ning kuidas samal ajal täiustada, et kulmud näeksid hooldatud välja. Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima välimuse ja iseloomuga. Kulme võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgeliseks või pehmeks. Kas teadsid, et sama tehnikaga on võimalik eemaldada karvu ülahuulelt ja ka mujalt näopiirkonnast?.

Tekst: isalon.ee
Foto: iSalon lehelt

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ILUNURK

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.