
Leia elutoas koht ajakirjale

Hall värv esikus - Hall paneb teised värvivarjundid eredamalt särama. See värvus on elegantne ja vaoshoitud.

Kuidas saavutada meigi abil lopsakad huuled?
Seekord annan paar nippi, kuidas jumestusega, enda huuli lopsakamaks ja kaunimaks muuta.
Nõu annab meigikunstnik: Kerstin Koort
Esimese sammuna soovitan huuli koorida. Koorija saab kenasti koduste vahenditega meisterdatud. Segada kokku lusikatäis kohvipuru ja mett, ning koorija ongi valmis. Kui huuled on puhtad ja kooritud, siis läheb teil tarvis heledamat concealerit (mina isiklikult kasutan Urban Decay 24/7 peni (pilt nr 1) või Nxy Hd concealerit (pilt nr 2). Pildilt nr 3 on näha, mis kohti soovitatakse rõhutada. Siinkohal loeb ka enda huulekuju.
Pole mõte esile tuua alahuult, kui tegemist on lopsaka huulega. Pildilt nr 4 saate nõu, mida enda huulekuju puhul tähele panna. Huuli värvima hakates soovitan kasutada paar tooni tumedamat huulepliiatsit, et efekt oleks suurem.
Viimistluseks võtke hele ja sädelev highlighter või lauvärv, ning pildi nr 3 järgi rõhutage veelkord huule kontuuri. Võite seda teha näpu või pintsliga. See tegevus annab huultele lopsakust juurde ning huulte piirjoontele kena sädeluse.
Tekst: Kerstin Koort /kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Jumestuse tegemiseks fotod: Kerstin Koort
Peafoto: Erakogu
Head teemad lugemiseks
Enim loetud artiklid
"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"
Ajakiri ScandinavianHOME alustas tegevust aastal 2015.