Lihtne interjöör skandinaaviast

Maitsekalt renoveeritud 98 ruutmeetriga korter, mis pakub mugavat õhkkonda

Maitsekalt renoveeritud 1920-ndate korter, mille juurde kuuluvad ajastule väärikad suured avarad aknad ja kõrged laed, mis tänapäeva müüdavate korterite juures lausa defitsiit. Põrandaid katmas originaalne tammeparkett.

Köök - Köök varustatud maast laeni kappidega ja pika töötasapinnaga, mida katab marmorist töötasapind. Avar aknaosa pole kaetud ühegi kardina ega rulooga, et lasta kööki niipalju kui võimalik loodusliku valgust. Köögi keskmeks vana puidust antiikne robustne laud, mille kallal aeg oma töö teinud kriimude ja suurte vahedega. Laud mõjub antud interjööris väga efektselt mitmete erinevates stiilides toolidega.

Elutuba - Köögist elutuppa sisenedes on näha lükanduksi, mis on antud korteri originaalsed lükanduksed. Elutoa seinu katmas õrn rohekas toon, mis loob täiusliku koosluse teiste mahedate toonide kõrval, elutoa mööbli osas. Hubast õhkkonda aitavad luua erinevad tekstiilist materjalid omavahel sobituvate värvitoonidega. Elutuba eraldamas klaasidega sein, mille taga praktiline tööruum.


Kodukontor - Tööruumi eraldab klaasidega sein, mida kasutatakse tööruumina. Tänu klaasist seinale, pääseb ka tööruumi piisavalt loodusliku valgust. Tööruumi osas ka kaunis kamin, mis pole kahjuks kasutuses.

Lastetuba - Lastetuppa valitud sinakas roheline seinavärv, millele valguse langedes on seintel näha erinevaid, nii heledaid kui tumedaid alatoone, läbi varjude ja valguse. Mööblist valitud nii vana kui uut, mille kokkusobitamisel on loodud hubane kooslus.

Magamistuba - Magamistoa voodiosa kaunistamas hubane ja stiilne, linane voodipesu. Rõhk on ruumis ka pisidetailidel, kummutil, mille seinal kontrastiks musta raamiga peegel.

Vannituba/WC - Renoveerimisel materjali valik tänapäevalik. Väike kompaktne vannituba, kuhu mahutatud duširuum koos kokkuklapitavate klaasist seintega, wc osa ja samuti on mahutatud antud ruumi ka pesu pesemine.

Esik - Valgusküllane, valge ja avar kauni põrandavaibaga.
Image
RUBRIIK INTERJÖÖRID INSPIRATSIOONIKS
kk2.jpg
kk4.jpg