Sauna eesruum

Sauna eesruum

Sauna eesruumi lahendused

Sauna eesruumi ideed võivad olla väga mitmekülgsed. Olenevalt korteri või maja sisekujundusest võid kasutada moodsat kujundust või maalähedast ja hubasust loovaid puitdetaile.Sauna kujundamisel on samuti olulisel kohal pisidetailid, millega saab saunale anda hubase ilme, et tekitada saunas käimine veel nauditavamaks. Saunas käimine on suurepärane viis lõõgastumiseks.

Kuid kindlasti ei tohiks unustada ka sauna eesruumi, kus oleks koht enne sauna, sauna vahel ja peale sauna vahepeal mõnusalt lõõgastuda. Eesruumis mõnusa olemise tekitamiseks võiks kasutada dekoratiivseid patju, valgusteid või küünlaid.  

Toome teieni järgnevalt mõned ideed sauna eesruumi kujundamiseks.
Sauna eesruumi ideed võivad olla väga mitmekülgsed. Olenevalt korteri või maja sisekujundusest võid kasutada moodsat kujundust või maalähedast ja hubasust loovaid puitdetaile. Sauna kujundamisel on samuti olulisel kohal pisidetailid, millega saab saunale anda hubase ilme, et tekitada saunas käimine veel nauditavamaks. Saunas käimine on suurepärane viis lõõgastumiseks ja mõnulemiseks, kuid kindlasti ei tohiks unustada ka sauna eesruumi, kus oleks koht enne sauna, sauna vahel ja peale sauna vahepeal mõnusalt lõõgastuda. Eesruumis mõnusa olemise tekitamiseks võiks kasutada dekoratiivseid patju, valgusteid või küünlaid.  

Toome teieni järgnevalt mõned ideed sauna eesruumi kujundamiseks.
Tekstiil lisab hubasust- lihtne, mõne värvi nüansiga kaltsuvaip, pehmed kohevad rätikud ja hommikumantel, lisavad eesruumi hubast ilmet. Ja loomulikult hele puitpink, kus lõõgastuseks peale vihtlemist korraks istet saab võtta. Tekstiil lisab hubasust- lihtne, mõne värvi nüansiga kaltsuvaip, pehmed kohevad rätikud ja hommikumantel, lisavad eesruumi hubast ilmet. Ja loomulikult hele puitpink, kus lõõgastuseks peale vihtlemist korraks istet saab võtta.
Image
RUBRIIK MAAKODU
Image
Image

HEAD TEEMAD

Ilus puumaja aastast 1925, kust leiab eest efektsed kõrged laed, kaunid mustrilised tapeedid seintel ja kauni glasuuritud maalingutega plaaditud ahju

Kogu detailide paigutus igas ruumis hoolikalt läbi mõeldud
Veel üks modernne sauna eesruum, mitme panipaigaga. Juurde lisaks pehme tekstiilvaiba, kus peale saunaskäimist paljajalu olla.
Modernnse ilmega sauna eesruum, kus ukseks valitud lükanduks. Eesruumi valitud istumiseks lihtne pink, mille alla tehtud väike panipaik laastust korvidega käterättidele.
Puit paelub- eriti valgel taustal.
Puit paelub- eriti valgel taustal.
Nutikas lahendus sauna- vanast tööriistakastist on saanud käterätiku hoidja.
eesruum1.jpg
Tekstiil lisab hubasust- lihtne, mõne värvi nüansiga kaltsuvaip, pehmed kohevad rätikud ja hommikumantel, lisavad eesruumi hubast ilmet. Ja loomulikult hele puitpink, kus lõõgastuseks peale vihtlemist korraks istet saab võtta.