MEESTELE: 12 ajatut habemestiili

MEESTELE: 12 ajatut habemestiili

Image
Tahad oma habeme eest stiilselt hoolt kanda? Toome Sinuni 12 ajatut, ent stiilset habet. Kindlasti leiab iga härra siit leksikonilaadsest loetelust endale midagi sobivat.

Bandholz
Bandholz-stiilis habeme populariseerijaks on Eric Bandholz, samanimelise ettevõtte asutaja. Ta töötas korporatiivmaailmas kuni avastas habemed. Kuna ta sai palju negatiivseid kommentaare oma kirglikult kasvatatud habeme suhtes, otsustas ta lõpuks oma senise töö sinnapaika jätta ja asutas ettevõtte Beardbrand, mis koondas enda ümber kogukonna inimesi. Bandholz-stiilis habe sobib kolmnurksetele, piklikele, ovaalsetele ja teemant-kujulistele nägudele.


Kuidas saavutada Bandholz-stiili?
Varu kannatust. Esimesed 4 kuud tundub su välimus veidi lohakas, kuid tuleb varuda kannatust, et habet mitte trimmida. Lase habemel kasvada maksimaalseks, mida kasvatada saad. Võid alustada trimmimise ja lõikamisega 7 kuu möödudes, kuid võid hoida selle ka nii nagu on, sõltuvalt Sinu eelistustest. Bandholzi stiili puhul on kõige toredam see, et võid hoida seda nii vabalt nagu sulle meeldib, erinevalt teistest stiilidest.
Image
RUBRIIK ILUNURK
Balbo
Balbo stiilseim fänn on ameerika filminäitleja Robert Downey Jr, keda tunneme filmist Raudmees. Balbo sobib meestele, kellel on kitsas lõug.

Kuidas saavutada Balbo-stiili?
Selleks, et seda stiilset lõpptulemust saavutada läheb vaja küllaldaselt habemekarva. Kasvata habet 4 nädalat või kuni habe on täielikult välja kasvanud. Ühtlasi tuleb kasvatada ka vuntse. Et saavutada head tulemust, vajad häid raseerimisvahendeid. Selleks, et külgedelt karvu eemaldada, võid kasutada elektrilist habemeajajat või vahetatavat raseerimistera. Et kujundada Balbo-stiilis habet, kasuta raseerimisnuga.
Image

HEAD TEEMAD

Keskküte, kuiv õhk, liiga intensiivne kammimine - vahet pole, mis on põhjuseks. Staatiline elekter juustes ei ole meeldiv tunne. Seetõttu kogusime kokku 4 nippi,

...

Talvel vajavad juuksed teistsugust kohtlemist kui suvel. Tunned ära, et juuksed vajavad rohkem hoolt, kui need on muutunud hapraks ja kuivaks ning näevad välja

...
Standardne habe
See ümara kujuga habe on kombinatsioon vuntsidest ja ümaramast kitsehabemest. See näeb välja hooldatud, seega sobib meesterahvastele, kes soovivad habemega siiski viksid ja viisakad välja näha.

Kuidas saavutada standardse habeme stiili?
Veendu, et oled kasvatanud piisava pikkusega habeme, et vältida ületrimmimist ja raseerimist. Kõige parema tulemuse saavutamiseks oleks soovituslik alustuseks lasta habemeajamistöökojas esmane ümar kuju teha, sest see on pisut sekeldamist. Kui oled õige kuju salongis paika saanud, võid edaspidi juba ise trimmida ja raseerida.
Image
Image
Ääremängija habe
Ääremängija habe on kombinatsioon habemest ja vuntsidest, kus külgedelt on karvad eemaldatud. Sobib kandilisele ja ovaalsele näokujule.

Kuidas saavutada ääremängija stiili?
Veendu, et oled habeme kasvatanud keskmise pikkuseni, enne kui hakkad trimmima. Külgedelt eemalda habe täielikult, aga lõua serva jäta karvad alles. Ära unusta ka vuntsid alles jätta.
Image
Image
Põskhabe
Põskhabe sobib ümara ja kandilise näoga meesterahvastele.

Kuidas saavutada põskhabet?
Tuleb kasvatada põskhabet ja vuntse, kuni need kasvavad kokku. Aja habe oma lõualt kuni alumise huuleni paljaks. Võid lasta põskhabemel kasvada kuni see muutub kohevaks.
Image
Image
Täishabe
Täishabe on kõige mehelikum ja paljude meeste seas eelistatud stiil. Hästi hoolitsetud täishabe on atraktiivne, sest toob esile Sinu näojooned. Sobib teemantkujulisele ja kolmnurksele näokujule.

Kuidas saavutada täishabet?
Täishabe sõltub Sinu karvakasvu eeldustest. Kui karvad kasvavad kergesti üle näo, on habeme kasvatamine lihtne. Pead kasvatama kuni keskmise pikkuseni ja seejärel andma sellele raseerijaga kuju. Lase habemel kasvada 6 nädalat. Trimmi kohe kui oled saavutanud soovitud pikkuse.
Image
Image
Garibaldi
Pole aega, et habemega pidevalt tegeleda? Siis sobib Sulle Garibaldi, mis on Bandholzi lühem versioon.
Garibaldi sobitub ovaalsele ja kandilisele näokujule.

Kuidas saavutada Garibaldi-stiili?
Habet tuleb kasvatada kuni 4 kuud, sõltuvalt kui kiiresti saavutab habe 15-20 cm pikkuse. Trimmi ja anna aeg-ajalt kuju habeme alumisele piirkonnale, et see saavutaks ümaruse. Vuntside pikkuse peaksid hoidma piiratuna, kuna põhifookus peaks olema habemel. Stiliseerimisvahendeid pole tarvis, kuna lõpptulemus peaks paistma loomulik.
Image
Image
Imperiaalstiil
Imperiaalstiil tuli moodi Bonaparte II Keisririigi ajal. Tänasel päeval võib kohata näitlejat Mel Gibsonit seda kandmas. Kuna tegemist on pigem vuntsistiiliga, võid seda täiendada põskhabemega. Sobib kandmiseks kandilise ja pikliku näokujuga.

Kuidas saavutada imperiaalstiili?
Kasvata habet nädalaid, isegi kuid, et saavutada vuntsiotsa stiliseerimiseks piisav pikkus. Mõned entusiastid väidavad, et pidid kasvatama 3 kuud eduka looki saamiseks. Raseeri põskhabe või karvad vuntsi lähedal. Mitte kunagi ära trimmi! Vuntsid peavad olema naturaalsed, isegi kui see segab söömist või eralduvad üksikud karvad aeg-ajalt - hoidu piiramisest, et saavutada imperiaalstiil. Seejärel alusta otste keerutamisega. Võid kasutada habemeõli või vuntsivaha, et keerd jääks püsima.
Image
Image
Lühike habemetüügas
Lihtsaim viis, kuidas stiliseerida habet. See ei nõua erikohtlemist tulemuse saavutamiseks. Stiil näeb välja mehelik, ent ei muuda välimust lohakaks. Sobib kõikidele näokujudele.

Kuidas saavutada lühikest habemetüügast?
Ära aja habet 1-2 päeva. Pärast seda perioodi trimmi, et hoida lühikest pikkust. Kui karvu kasvab ka põskede kohalt, aja need ära, et säilitada lühikest habemetüügast. Võiksid ära ajad ka karvad kaelapiirkonnast, et hoida tüügas piiritletud just oma alanäo piirkonnas.
Image
Image
Keskmise pikkusega habemetüügas
Kui sa siiski ei soovi trimmida oma lühikest habemetüügast, siis ütle teretulemast keskmise pikkusega habemetüükale! Kui arvad, et see sobib Sulle rohkem, siis taaskord trimmi karvakasvu, et hoida see 3-5mm pikkusena. Tulemus jääb tõenäoliselt veidi lohakas, ent kui õigesti hooldada, siis toob see kindlasti esile Sinu mehelikkuse. Stiililt sobib see kõikide näokujudega.

Kuidas saavutada keskmise pikkusega habemetüügast?
Väldi karvakasvu põskede kohal ja kaelapiirkonnas, seega trimmi ja raseeri neid üleliigseid kasvukohti. Hoia karva pikkus maksimaalselt 5mm, seega tasub investeerida heasse trimmerisse, kuna hakkad seda kasutama vähemalt kord iga nädal.
Image
Image
Pikk habemetüügas
Arvestades pikkuseks 6mm, tuleb tõdeda, et pikka habemetüügast on võrdlemisi keerukas hooldada võrdluses lühikese ja keskmise habemetüükaga. Põhjus seisneb selles, et seda tuleb korralikult trimmida, et saada lahti eraldiseisvatest karvadest, eriti neist, mis kasvavad põskede kohal ja Aadama õunast ülespoole. Sobib kõikide näokujudega.

Kuidas saavutada pikka habemetüügast?
Ära aja habet nädal või kaks, kuni see on saavutanud pikkuseks 6mm. Seejärel hoia see hästi trimmitud, et tulemus näeks välja nagu vari alumisel kolmandikul näopiirkonnas. Kindlasti eemalda eraldiseisvad karvad kasutades trimmerit või raseerijat.
Image
Image
Van Dyke
See stiil sai populaarseks 17.sajandi flaami kunstniku Anthony Van Dyke järgi, kelle puhul oli see signatuurstiil. See on segu kitsehabemest ja vuntsidest, kuid eeldab delikaatset täpsust. Sobib kitsa lõuaga meestele.

Kuidas saavutada Van Dyke' stiili?
Oota raseerimisega kuni Su habe muutub pikaks habemetüükaks. Aeglaselt anna kuju oma habemele kasutades head habemeajajat. Aja ära kõik karvad oma kaelal, põskedel ja põskhabe. Jäta oma vuntsid puutumata. Kujunda oma habe lõua piirkonnas moodustades tagurpidi T-tähe. Lase habemel lõua otsas kasvada kuni see on umbes 5 cm pikk. Trimmi aeg-ajalt, et saavutada habeme V-täheline kuju.
Image
Image
Fotod: Pinterest.com
Image
Liitu uudiskirjaga

VEEL AJAKIRJAS

Keskküte, kuiv õhk, liiga intensiivne kammimine - vahet pole, mis on põhjuseks. Staatiline elekter juustes ei ole meeldiv tunne. Seetõttu kogusime kokku 4 nippi,

...

Talvel vajavad juuksed teistsugust kohtlemist kui suvel. Tunned ära, et juuksed vajavad rohkem hoolt, kui need on muutunud hapraks ja kuivaks ning näevad välja

...

Habemeajamine ei pea oleme tüütu kohustus, millele järgnevad sissekasvanud karvad ja nahaärritus. Kui kasutad selleks kvaliteetseid Pacific Shaving tooteid ja pead

...

Toome Sinuni 12 ajatut, ent stiilset habet. Kindlasti leiab iga härra siit leksikonilaadsest loetelust endale midagi

...

Igal aastal meeste soengutrendid natuke muutuvad ning võimutsevad kindlad stiilid. Endiselt on aga moes habemed ning nende hooldamine ja kaunina hoidmine vajab

...

Mehe nahas on rohkem kollageeni, mistõttu see vananeb aeglasemalt, kuid tekkivad kortsud on see-eest sügavamad. Ka keskkonnamõjude eest omab mehe nahk looduse poolt

...

Kas oled mõelnud mida teevad professionaalsed jumestajad teisiti ja miks erineb meik ja selle püsivus Sinu omast? Ajalist kogemust ei ole kahjuks võimalik edasi

...

Kaelapael ehk choker