MEESTELE: 12 ajatut habemestiili

MEESTELE: 12 ajatut habemestiili

Image
Tahad oma habeme eest stiilselt hoolt kanda? Toome Sinuni 12 ajatut, ent stiilset habet. Kindlasti leiab iga härra siit leksikonilaadsest loetelust endale midagi sobivat.

Bandholz
Bandholz-stiilis habeme populariseerijaks on Eric Bandholz, samanimelise ettevõtte asutaja. Ta töötas korporatiivmaailmas kuni avastas habemed. Kuna ta sai palju negatiivseid kommentaare oma kirglikult kasvatatud habeme suhtes, otsustas ta lõpuks oma senise töö sinnapaika jätta ja asutas ettevõtte Beardbrand, mis koondas enda ümber kogukonna inimesi. Bandholz-stiilis habe sobib kolmnurksetele, piklikele, ovaalsetele ja teemant-kujulistele nägudele.


Kuidas saavutada Bandholz-stiili?
Varu kannatust. Esimesed 4 kuud tundub su välimus veidi lohakas, kuid tuleb varuda kannatust, et habet mitte trimmida. Lase habemel kasvada maksimaalseks, mida kasvatada saad. Võid alustada trimmimise ja lõikamisega 7 kuu möödudes, kuid võid hoida selle ka nii nagu on, sõltuvalt Sinu eelistustest. Bandholzi stiili puhul on kõige toredam see, et võid hoida seda nii vabalt nagu sulle meeldib, erinevalt teistest stiilidest.
Image
RUBRIIK ILUNURK
Balbo
Balbo stiilseim fänn on ameerika filminäitleja Robert Downey Jr, keda tunneme filmist Raudmees. Balbo sobib meestele, kellel on kitsas lõug.

Kuidas saavutada Balbo-stiili?
Selleks, et seda stiilset lõpptulemust saavutada läheb vaja küllaldaselt habemekarva. Kasvata habet 4 nädalat või kuni habe on täielikult välja kasvanud. Ühtlasi tuleb kasvatada ka vuntse. Et saavutada head tulemust, vajad häid raseerimisvahendeid. Selleks, et külgedelt karvu eemaldada, võid kasutada elektrilist habemeajajat või vahetatavat raseerimistera. Et kujundada Balbo-stiilis habet, kasuta raseerimisnuga.
Image

HEAD TEEMAD

Keskküte, kuiv õhk, liiga intensiivne kammimine - vahet pole, mis on põhjuseks. Staatiline elekter juustes ei ole meeldiv tunne. Seetõttu kogusime kokku 4 nippi,

...

Talvel vajavad juuksed teistsugust kohtlemist kui suvel. Tunned ära, et juuksed vajavad rohkem hoolt, kui need on muutunud hapraks ja kuivaks ning näevad välja

...
Standardne habe
See ümara kujuga habe on kombinatsioon vuntsidest ja ümaramast kitsehabemest. See näeb välja hooldatud, seega sobib meesterahvastele, kes soovivad habemega siiski viksid ja viisakad välja näha.

Kuidas saavutada standardse habeme stiili?
Veendu, et oled kasvatanud piisava pikkusega habeme, et vältida ületrimmimist ja raseerimist. Kõige parema tulemuse saavutamiseks oleks soovituslik alustuseks lasta habemeajamistöökojas esmane ümar kuju teha, sest see on pisut sekeldamist. Kui oled õige kuju salongis paika saanud, võid edaspidi juba ise trimmida ja raseerida.
Image
Image
Ääremängija habe
Ääremängija habe on kombinatsioon habemest ja vuntsidest, kus külgedelt on karvad eemaldatud. Sobib kandilisele ja ovaalsele näokujule.

Kuidas saavutada ääremängija stiili?
Veendu, et oled habeme kasvatanud keskmise pikkuseni, enne kui hakkad trimmima. Külgedelt eemalda habe täielikult, aga lõua serva jäta karvad alles. Ära unusta ka vuntsid alles jätta.
Image
Image
Põskhabe
Põskhabe sobib ümara ja kandilise näoga meesterahvastele.

Kuidas saavutada põskhabet?
Tuleb kasvatada põskhabet ja vuntse, kuni need kasvavad kokku. Aja habe oma lõualt kuni alumise huuleni paljaks. Võid lasta põskhabemel kasvada kuni see muutub kohevaks.
Image
Image
Täishabe
Täishabe on kõige mehelikum ja paljude meeste seas eelistatud stiil. Hästi hoolitsetud täishabe on atraktiivne, sest toob esile Sinu näojooned. Sobib teemantkujulisele ja kolmnurksele näokujule.

Kuidas saavutada täishabet?
Täishabe sõltub Sinu karvakasvu eeldustest. Kui karvad kasvavad kergesti üle näo, on habeme kasvatamine lihtne. Pead kasvatama kuni keskmise pikkuseni ja seejärel andma sellele raseerijaga kuju. Lase habemel kasvada 6 nädalat. Trimmi kohe kui oled saavutanud soovitud pikkuse.
Image
Image
Garibaldi
Pole aega, et habemega pidevalt tegeleda? Siis sobib Sulle Garibaldi, mis on Bandholzi lühem versioon.
Garibaldi sobitub ovaalsele ja kandilisele näokujule.

Kuidas saavutada Garibaldi-stiili?
Habet tuleb kasvatada kuni 4 kuud, sõltuvalt kui kiiresti saavutab habe 15-20 cm pikkuse. Trimmi ja anna aeg-ajalt kuju habeme alumisele piirkonnale, et see saavutaks ümaruse. Vuntside pikkuse peaksid hoidma piiratuna, kuna põhifookus peaks olema habemel. Stiliseerimisvahendeid pole tarvis, kuna lõpptulemus peaks paistma loomulik.
Image
Image
Imperiaalstiil
Imperiaalstiil tuli moodi Bonaparte II Keisririigi ajal. Tänasel päeval võib kohata näitlejat Mel Gibsonit seda kandmas. Kuna tegemist on pigem vuntsistiiliga, võid seda täiendada põskhabemega. Sobib kandmiseks kandilise ja pikliku näokujuga.

Kuidas saavutada imperiaalstiili?
Kasvata habet nädalaid, isegi kuid, et saavutada vuntsiotsa stiliseerimiseks piisav pikkus. Mõned entusiastid väidavad, et pidid kasvatama 3 kuud eduka looki saamiseks. Raseeri põskhabe või karvad vuntsi lähedal. Mitte kunagi ära trimmi! Vuntsid peavad olema naturaalsed, isegi kui see segab söömist või eralduvad üksikud karvad aeg-ajalt - hoidu piiramisest, et saavutada imperiaalstiil. Seejärel alusta otste keerutamisega. Võid kasutada habemeõli või vuntsivaha, et keerd jääks püsima.