4 nippi kuidas vähendada staatilist elektrit juustes

4 nippi kuidas vähendada staatilist elektrit juustes

Image
4 nippi kuidas vähendada staatilist elektrit juustes

Keskküte, kuiv õhk, liiga intensiivne kammimine - vahet pole, mis on põhjuseks. Staatiline elekter juustes ei ole meeldiv tunne. Seetõttu kogusime kokku 4 nippi, kuidas vähendada staatilist elektrit juustest.

Kasuta juustesse jäetavat palsamit
Staatiline elekter tekib liiga kuivadesse juustesse. Seetõttu veendu, et kasutad niisutavat šampooni ja palsamit. Pärast pesu lisa juustesse jäetavat palsamit rätikukuivadesse juustesse. Lisaniisutus aitab vältida staatilise elektri teket. Leiad valiku juustesse jäetavaid palsameid mugavalt e-poest.


Lisa juustesse kerget hoiakut andvat juukselakki
Enne majast lahkumist kanna juustele veidi kerget hoiakut andvat juukselakki. Võid kanda juukselakki ka harjale ja seejärel juuksed läbi kammida. Kammides juuksed lakiga läbi juurest otsteni taltsutad lendlevaid juukseid. Leia meelepärane juukselakk siit.

Kammi juustesse sõrmedega väikeses koguses juukseõli
Juukseõli toidab juukseid, kuid aitab ka lendlevate juuste korral. Kanna sõrmedega väike kogus juukseõli juustele ning kammi kätega läbi. Jälgi, et liiga suur kogus õli ei satuks peanahale. See on vajalik vältimaks liiga rasvast väljanägemist. Valiku erinevaid juukseõlisid leiad e-poest.

Kasuta kuumakaitset
On oluline meeles pidada, et kuumakaitset tuleb kasutada nii föönitamisel kui sirgendamisel ja lokkide tegemisel. Lisaboonusena aitab kuumakaitse ka ära hoida lendlevaid juukseid. Kui kuumutad juukseid, peaksid kasutama RICH kuumakaitse spreid, mis lisab ka meeldivat läiget juustele.
Image
RUBRIIK ILUNURK
Fotod: Pinterest.com
Image
Liitu uudiskirjaga

VEEL AJAKIRJAS

Keskküte, kuiv õhk, liiga intensiivne kammimine - vahet pole, mis on põhjuseks. Staatiline elekter juustes ei ole meeldiv tunne. Seetõttu kogusime kokku 4 nippi, kuidas vähendada staatilist elektrit...

Habemeajamine ei pea oleme tüütu kohustus, millele järgnevad sissekasvanud karvad ja nahaärritus. Kui kasutad selleks kvaliteetseid Pacific Shaving tooteid ja pead

...

Toome Sinuni 12 ajatut, ent stiilset habet. Kindlasti leiab iga härra siit leksikonilaadsest loetelust endale midagi

...

Igal aastal meeste soengutrendid natuke muutuvad ning võimutsevad kindlad stiilid. Endiselt on aga moes habemed ning nende hooldamine ja kaunina hoidmine vajab

...