Peegel esikus, millist valida?

Loomulikult ei ole peegel vaid pelgalt praktiline detail, vaid detail, mida kindlasti hoolega valid oma esikusse.

Kodu esmamulje algab ju esikust ja kindlasti ei peaks võtma esikut lihtsalt üht tavalist ruumi, mida mõne praktilise detailiga sisustad. Esikusse soovitatakse tavaliselt pikka peeglit, kus inimesel oleks võimalik näha tervet  oma keha, see aga ei tähenda,et peaksid seda kindlasti jälgima. Kui valida efektse kuju või raamiga peegel, toimib see korraga ka ruumi kaunistuse ja dekoratiivse elemendina.

On vineerist peegliraame, puidust peegliraame, leidub nahast peegliraame ja plastikust raame, mis kinnitatakse samuti erinevalt. Mõnel neist on efektiks peegliga kokkusobituv kett, mille abil peegel seinale paigaldatakse. Peeglite valikuid on palju.

Põhjamaade südameid on võitnud igal juhul väga erinevas mõõdus efektsed peeglid, mida ei paigaldata ainult esikutesse vaid ka elutuppa ja magamistuppa.
Põhjamaise käekirjaga esikusse soovitaks vaadata rohkem Taani või Rootsi disainerite ja tootjate poole, kes loovadki just põhjamaa interjööri jaoks hästi sobituvaid dekoratiivseid peegleid.

Tekst/kujundus: Scandinavian Home | S.Heinmets, J.Gotta
Fotod: svenskfast.se

 

Head teemad lugemiseks

Enim loetud artiklid

"Soovid meie ajakirjas reklaami, siis kirjuta toimetusele"

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe ja vaata kõiki artikleid rubriigist ESIK

Ideed ja inspiratsioon ei saa kunagi otsa

Kirjuta meie toimetusele

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.